Avon Rose Glow Allık – Aydınlatıcı

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süre önce arkadaşımın hediye ettiği bu ürün nerdeyse favorim oldu diyebilirim. Avon Rose Glow hem allık hem aydınlatıcı.

guzellik blogu
Avon Rose Glow

Ürün ambalaj olarak çok sade. Ben ambalajı sevdim ama bir aynası olabilirdi bence. Onun dışında gayet sade ve söylenecek bir söz yok gibi. çantada falan da açılmadı bende.

guzellik blogu

Avon Rose Glow
Ürünün tam adı nedir bilmiyorum. Rose glow yazıyor ve colur and contour diyor. Hatta ürün hala satışta mı bir fikrim yok.
guzellik blogu
Avon Rose Glow

 Ürün toz formda ve oldukça yumuşak. Metalik renkler. Pembe renkli olanı arada sırada allık olarak kullansam da pek elim gitmiyor. Ama aydınlatıcı favorim oldu diyebilirim. Altına kullandığım ürüne göre kalıcılığı değişiyor. Farmasi bb krem kullandığım zamanlarda çok şık duruyor bende. Benim en sevdiğim ve yoğun aydınlatıcı istediğim günlerde elimin gittiği bir ürün oldu bile. Aydınlatıcıyı elmacık kemiklerinize, dudak üstüne, burun ucuna, kaş altına, dilediğiniz kısımlara sürerek boyut kazandırabilirsiniz.

guzellik blogu

7 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe