AVON MAGIX FACE PERFECTOR BAZ

Merhaba arkadaşlar, daha evvel hiç Avon ürünü anlattım mı bilmiyorum. Hatırlayamadım. Bu iki ufak ürün aslında deneme boy. Tam boy değil. İkisini de sabırla kullanıp bitirdim. Ufak gibi dursalar da uzun süre yettiler.

Bunları arkadaşımdan denemek için aldım. Bir kaç youtube videosunda yüze canlılık verme amaçlı bir baz olduğunu duydum. O nedenle Mac strobe krem tarzında bir ürün sandım. Aksine Benefit porefessional gibi silikonumsu bir yapısı var.

O nedenle en azından sürünce gözenekleri gözler diye düşündüm. Yani pürüzsüzlük verir sandım. Yanılmışım. Bu baz ne işe yarıyor anlamadım ben. Makyajıma kalıcılık konusunda bir etkisi olmadı kesinlikle. Bir aydınlık falan da vermedi. 20 güneş koruma faktörü içinde kullanmanın alemi yok. Açıkcası benim bünye de hiç bir işe yaramadı kendisi. Merakımı yenmiş oldum o kadar.

Merak edenler için içerik kısmını da paylaşmak istedim. Siz bu bazı kullandınız mı? Hakkında neler düşünüyorsunuz?

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe