Avon Ideal Flawless Mat Kapatıcı

Avon Ideal Flawless Mat Kapatıcı
Merhaba arkadaşlar, sonunda çok merak ettiğim Avon Ideal Flawless Mat Kapatıcı bizimle. Kapatıcılara olan zaafımı anlamak için kozmetik bloguma biraz göz atmak yeterli.

Ten ürünlerinden fondoten ve kapatıcılar benim özel ilgi alanıma giriyor.  Avon Ideal Flawless Fondoten  benim beğendiğim ürünlerdendi. Aydınlık bir görünüm verirdi. O nedenle bu üründe yazan mat yazısını görmedim bile. Yine aydınlık görünüm veren bir kapatıcı buldum sandım. Aslında pek de yanılmış sayılmam.

Avon Ideal Flawless Mat Kapatıcı

Avon Ideal Flawless Mat Kapatıcı yanlış hatırlamıyor isem üç rengi vardı. Ben kendime fair rengini alırken oldukça koyu renk göz altlarına sahip kardeşime medium rengini aldım.

Avon Ideal Flawless Mat Kapatıcı

Avon Ideal Flawless Mat Kapatıcı tam da sevdiğim gibi fırça aplikatöre sahip. Pek çok kişiye ve aslında bana da pek hijyenik gelmiyor. Ama kullanımı öyle rahat geliyor ki bana. O nedenle far bazlarında ve kapatıcılarda bu aplikatörler yüzümü güldürüyor.

Avon Ideal Flawless Mat Kapatıcı

Fair rengi acaba göz altlarımda çok gri durur mu diye endişe ediyordum. Ama medium rengini almaya da cesaret edemedim. Sürdüğünüz anda mat olduğunu hemen hissediyorsunuz. Kuruluk hissi oldukça fark edilir derecede. Ancak o matlığa rağmen aydınlık duran bir duruşu da var.

Avon Ideal Flawless Mat Kapatıcı

Göz çevremde duruşunu da sizlerle paylaşmak istedim. Açıkcası ürünü sevdim. Mat duruyor ama bu aydınlık durmayacağı anlamına da gelmemiş. Kapatıcılık bence gayet iyi ve tatmin edici. Göz çevremi iyi nemlendirdiğim ve süngerle uyguladığım müddetçe çizgilere dolma yapmadı. Avon Ideal Flawless Mat Kapatıcı ben satın alırken kampanyada idi ve iki tanesini 15 liraya aldım. Bir kapatıcı daha ne kadar ucuz olabilir ki. Hele de bu performansa sahipken. Yeniden alır mıyım? Sanırım evet. 😉 Avon’a üye olarak daha ucuza alabilir ya da Avon satış temsilcileri ile iletişime geçerek de temin edebilirsiniz.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe