Avene After Sun Repair Lotion

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Avene After Sun Repair Lotion hakkında konuşmak istiyorum. Bu ürün güneşlenme sonrası kullanılan rahatlatıcı bir losyon aslında. Ancak ben bu yaz güneşlenmediğim için setten çıkan bu ürünü normal nemlendirici olarak kullandım.
SAMSUNG CAMERA PICTURES


Yukarıda bulunan fotoğraftan anlayacağınız gibi içerisinde termal su bulunduruyor. Termal suyun yatıştırıcı etkisinden yararlanmış oluyoruz böylece.
SAMSUNG CAMERA PICTURES


Ürün pompalı şişede ve bu çok hoşuma gidiyor. Pompalı ürünleri daha hijyenik, daha kullanışlı ve pratik buluyorum. Aşağıda da görebileceğiniz gibi ürünün özellikle duş sonrası kullanması tavsiye edilmiş. Ben de duş sonrası nemli vücudumda kullandım.
SAMSUNG CAMERA PICTURES


Ürün çok hafif yapıda ve bunu çok sevdim. Jel losyon arası gibi ferahlık veren ama kolayca dağılan bir ürün. Cildim anında emdi. Verdiği ferahlığı ve rahatlığı hissettim. Epilasyon sonrası kullanmak çok işime yaradı. Çünkü epilasyon sonrası o rahatlatıcı hisse ihtiyaç duyuyorum. Çok kuru ciltleri tatmin etmez ama normal ya da yağlı cildiniz için nemlendirici arıyorsanız bu ürünü bu amaçla kullanmak mümkün. Eczanelerde 30 Lira civarında bulmak mümkün.
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Bu içerik Bloggerlar Paylaşıyor‘dan alınmıştır.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe