Merhaba arkadaşlar, Arko Nemlendirici Sprey Krem çıktığı ilk günden beri dikkatimi çekmişti. Başlangıçta hemen almadım. Bir süre indirim bekledim. Satın aldıktan sonra merakla hemen kullanmaya başladım. Bana o kadar pratik geldi ki anlatamam. İlk indirimde stoklayacak kadar pratik geldi, o derece yani.

Arko Nemlendirici Sprey Krem
Arko Nemlendirici Sprey Krem

Sprey Krem ile ilk defa sırtıma, kollarıma, aslında tüm tenime bu kadar rahat nemlendirici sürebilmiştim. Benim gibi kuru ciltli birisi için bence bulunmaz nimetti bu. Yalnız kısa sürede bir sorun yaşamaya başladım. Kaşınıyordum. Ciddi ciddi ne zaman bu ürünü kullansam kaşınmaya başlıyordum.

Arko Nemlendirici Sprey Krem
Arko Nemlendirici Sprey Krem

O kadar stok yapmışım, hiç bu kremde kusur arar mıyım? Ama zamanla kabul etmek zorunda kaldım. Ne zaman başka nemlendiriciye geçsem kaşıntım duruyordu. Buna yeniden başlayınca yeniden kaşınıyordum. Mecburen bırakmak zorunda kaldım kendisini.

Arko Nemlendirici Sprey Krem
Arko Nemlendirici Sprey Krem

Neden böyle bir kaşıntıya sebep oldu anlamadım. Nem vermesi yetersizdi belki de. Ya da içinde bulunan bir maddeye alerjim mi oldu bilmiyorum. Açıkcası nem konusunda aşırı yetersiz olduğunu kabul etmek zorundayım. Belki cildi benim kadar kuru olmayanlar sevebilir ama çok kuru ciltli iseniz kesinlikle nem vermekle uzaktan yakından alakası yok. Cildim sürer sürmez bile kuru duruyordu. Hele de duştan yeni çıktı isem kendimi çok kuru hissediyordum. Yaşam bloggerı olarak instagram hesabımda bu durumu yaşayan var mı diye sormuştum. Çoğunluk nemlendirmesini beğenmemişti. Şu an yeni sprey nemlendirici krem deneyimliyorum. Size durumu anlatırım. Benden haber bekleyin güzeller.

Yazar

Yorum Yaz