Amway Refreshing Eye Gel Cream

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Amway Refreshing Eye Gel Cream hakkında konuşmak istiyorum. Amway lansmanında hediye edilen bu göz kremini aylarca kullandım. Şimdi sizinle paylaşma zamanı. İyi bir göz kremi önerisi isteyen çok oluyor. Belki de bu aradığınız üründür.

makyaj blogu
Amway Refreshing Eye Gel Cream
Amway Göz kremi pek çok göz kreminde olduğu gibi tüp ambalajda. Göz kremlerinde bu ambalajı seviyorum. Hijyenik, pratik buluyorum. İçerisinden ürün alırken kontrolü sağlamak daha kolay oluyor çünkü.  Ucunu da aşağıda göstermeye çalıştım.
kozmetik blogu
Amway Refreshing Eye Gel Cream

Ürün yapı olarak kremle jel arası bir yapıya sahip. Ürün bize hediyen edildiği zaman yaz aylarındaydık. Hani yüzümüzün adeta yandığı dönemler. 🙂 O mevsimde cildim nemsizlikten kavruluyordu ve bu kremi sürdüğüm an göz çevrem aşırı ferahlıyordu. Cidden verdiği o his harikaydı.

guzellik blogu
Amway Refreshing Eye Gel Cream

Ancak kış aylarının gelmesi ile artık o ferahlama hissini yaşayamaz oldum. Ürünün kış aylarında bana verdiği nem de yetmemeye başladı. Bu ürünü göz çevresi çok kuru olmayan, hafif bir nemlendirici arayan kişilere tavsiye edebilirim. Uzun süre kullanmama rağmen asla göz çevremde yağ bezesi oluşturmadı. Ayrıca gözaltı kapatıcısı için çok güzel bir baz ortamı oluşturduğunu da söyleyebilirim.

bakim bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe