Amway El ve Tırnak Bakım Kremi

Merhaba arkadaşlar,
Yaz kış farketmeden el kremsiz çıkmayanlardansanız bu yazıya dikkat! Amway el ve tırnak bakım kremi hakkında konuşacaklarımız var.
makyaj bloglari
Amway El ve Tırnak Bakım Kremi


 Argan yağı ve e vitamini içeren bu Amway ürün 3lü set halinde satılıyor. Set içerisinde aynı kremden üç adet 30 ml hacminde bulunuyor. Bu boyutta olması çantada taşımak için ideal.

kozmetik bloglari
Amway El ve Tırnak Bakım Kremi

 Kolay kolay el kremi beğenen biri değilim ama buna bayıldım desem yeridir. Sürdükçe süresim geliyor ki elime aldığım an verdiği o ferahlık sürdükçe yerini yumuşaklığa bırakıyor.

bakim bloglari
Amway El ve Tırnak Bakım Kremi

 Ürünün set fiyatına şuradan bakmanız mümkün. Üçlü set halinde 68 Lira civarında çok ucuz sayılmaz ama bence değer. Hemen emilmesi, tırnak çevresini yumuşatması ile sevdiğim bir ürün oldu. Eğer üye olup alırsanız elbette daha ucuza alırsınız ki işte o zaman daha da değer fiyatına 🙂 Yağlı his bırakmayan el kremi seviyorsanız bence denenmeli.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe