Amway Artistry Signature Eyes Length and Definition Maskara

Merhaba arkadaşlar, o harika kirpiklerimle bir maskara yazısı yazmanın zamanı gelmişti. 🙂 Şimdiden maşallahlarınızı alırım uzun ve doğal kirpiklerime. 🙂 Şaka bir yana olmayan cılız ve inatçı kirpiklerimde bir maskara yazısı yazmak resmen işkence. Ve cidden çok sıkıcı 🙁 Amway Artistry Signature Eyes Length and Definition Maskara bana firmanın hediyesiydi. Ve emin olabilirsiniz ki tüm yorumlarım objektif olacaktır. Zaten ben bu kirpiklerle en harika maskarayı bile övsem kimse beni kaale almaz. 😉 O nedenle  kozmetik blogumda  yazmaktan en sıkıldığım yazılar maskara yazıları. Çünkü güzelim ürünleri bile hakkıyla gösteremiyorum.

kozmetik blogu
Amway Artistry Signature Eyes Length and Definition Maskara

O nedenle sizden ricam siz yazdıklarıma önem verin. Görselleri sallayın. Öncelikle Amway Artistry Signature Eyes Length and Definition Maskaranın vaatleri nedir onlardan söz edelim mi? Aslında çok da büyük ve iddialı vaatleri yok. Yok kirpikleriniz uçacak, yok herkes sizi kıskanacak falan demiyor. Uzunluk verme konusunda iddiaları var ama asıl amacı kaliteli içerikle daha belirgin kirpikler sunmak ve bunun yanında ekstradan kolayca temizlenmek. Ürün 8.3 ml ve bir maskara için oldukça iyi bir miktar bence. Benim bir maskaradan beklediklerim nedir peki? Kirpiklerimi kıvrık tutması. Gün boyunca akmaması. Biraz da belirginleştirmesi. Yani benim de öyle uçuk kaçık beklentilerim yok anlayacağınız. O yüzden Amway en azından vaat ettikleri ile benim isteklerimle kesişiyor.

guzellik blogu
Amway Artistry Signature Eyes Length and Definition Maskara

Amway Artistry Signature Eyes Length and Definition Maskara kıl fırçaya sahip. Oldukça dağınık kirpiklerimde pek de kıl fırça tercih eden biri değilim aslında. İnce bir fırçası var. Bu benim için çok iyi oldu. Çünkü koca koca fırçalar ile muhakkak göz kapağıma boya bulaştırırım. Bununla göz kapağıma bir kez bile maskara bulaştırmadım. Sanırım bu cidden iyi bir haber 😉

makyaj bloglari
Amway Artistry Signature Eyes Length and Definition Maskara

Gelgelelim ürün hakkında neler düşündüğüme. Görselleri görüp aldanmak yok diye taa en başından sizlerle anlaştık. Duruşu eklediğim görselden çok daha iyi. Zaten iddialı kirpikler sunmaya dair bir vaadi yok. Yere bakan kirpiklerimi gün boyu kıvrık tutuyor. Böylece gözlerim daha genç ve canlı görünüyor. Maskara uyguladığım fotoğraflar karanlık ortamda çekildiği için pek genç durmamış ama gerçek hayatta öz güven verecek kadar hoşuma gitti. Gün boyu akmıyor. Kıvrık tutma gibi bir iddiası yok ama ince fırçası ile kirpiklerimi güzelce kavrayıp kaldırıyor, hafif formülü ile de kirpikler gün boyu düşmüyor. Kıl fırçasına rağmen kirpiklerim düşmedi. Asla kimse kirpiklerimde maskara olduğunu anlamıyor. O derece doğal duruyor. Çünkü verdiği bir hacim yok. Hacim ve iddialı bakışlar istiyor iseniz asla sizi tatmin etmez. Temizlenmesi çok kolay. Ilık suyla yıkamanız yeterli. Günlük hayat için ideal bir maskara. Fiyatı 69 TL civarında. İşte sıkıntı burada başlıyor. Evet sevdim ama 69 Lira verecek kadar değil. Bu özellikleri çok daha uygun fiyata veren çok marka var. Ancak üye olarak kendime daha ucuza satın alabilirim. O zaman kaliteli içeriği için o fiyata alabilirim. Çünkü vaatleri arasında uzunluk verme olmasına rağmen çok da bir uzunluk sezmedim. Sadece daha tanımlı ve kıvrık kirpikler için çok büyük paralar vermeye değmez bence.

guzellik blogu
Kozmetik Blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe