Amway Artistry Nourishing Gel Cream

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 17 yaşımda Amway’in cilt bakım ürünleri ile tanıştım. Uzun süre seve seve kullandım. Hatta cildimin kuru olduğunu Amway çalışanlarının analizleri sonucunda öğrenmiştim. Kendileri bana çok yardımcı olmuş ve çok güzel ürünler önermişlerdi. Onlardan satın aldığım ürünler bana çok yaramıştı. Geçenlerde Amway lansmanına davet geldiğinde çok sevindim. Amway Artistry Nourishing Gel Cream o lansmanda hediye edilen favori ürünlerimden biri oldu.
bakim blogu
Amway Artistry Nourishing Gel Cream

Ürünü maalesef sadece iki hafta kullanabildim. Kardeşim elimden aldı ve kaçtı 🙂 Normalde bu kadar kısa sürede kullanıp ürün yazma huyum yoktur ama 2 haftalık deneyimimi sizinle paylaşmak istedim. Ürünü eylül ayının ilk günlerinde kullanmaya başladım.Havala hala çok sıcaktı. Elimde kullandığım ürünler olmasına rağmen Amway markasına olan güvenim nedeniyle hepsini bırakıp bunlara geçtim. Temizleme jeli, tonik ve bu nemlendiriciye aynı gün ben ve kardeşim başladık. 2 hafta sonra kardeşim hepsini aldı kaçtı 🙂 İki haftada cildinde ki güzelliği farkettiğini, kesinlikle bana bırakamayacağını söyledi 🙂

bakim blogu
Amway Artistry Nourishing Gel Cream

Ürünün içerik kısmını sizinle paylaşmak istedim yukarda.Tabii bilgim olmadığı için yorum yapmaktan özellikle kaçınıyorum. Ürünü yapısı hakkında kısaca konuşmak gerekirse jel yapıda diyebilirim adı üstünde. Biraz kremsi biraz jel yapı. Jel yapısına rağmen nemlendirme konusunda karma ciltleri tatmin edecek boyutta. Çok kuru ciltler için özellikle kış aylarında tatmin edici olmayacaktır.

bakim blogu
Amway Artistry Nourishing Gel Cream

Ürünü sürer sürmez fotoğrafını çektim. Asla yağ hissi yok. Hemen emiliyor. Benim en sevdiğim özelliği ise iyi bir makyaj bazı olması. Kat kat nemlendirici üzerine makyaj bazı sürme zahmetinden kurtarıyor. Bir kez daha Amway ürünlerinin etkili olduğunu hatırlamış oldum. Cildimde alerjik bir reaksiyona sebep olmadı. Kardeşim güle güle kullansın. İkimizde bu ürün için aynı şeyleri düşündük. O nedenle sadece kendi ağzımdan yazdım. Temizleme jeli ve tonik için ise farklı düşüncelerimiz var ve onları ayrı ayrı anlatacağım size. 2 haftalık kullanım sonucunda kendisi hakkında söyleyebileceklerim sadece bu kadar.

bakim blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe