Amway Artistry Hydra-V Cilt Yenileyici Nemlendirici Krem

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Amway Artistry Hydra-V Cilt Yenileyici Nemlendirici Krem hakkında konuşmak istiyorum. Çok şık mavi ambalajı ile beni al diyen  bu nemlendirici hakkında bakalım neler düşünüyorum. Amway ürünlerini çevremizde kullanan çok kişi olsa da Amway Cilt Bakım Ürünleri hakkında çok fazla yorum bulamıyorum. O nedenle Cilt Bakım Blogumda Amway ürünlerine yer verebilmek çok hoşuma gitti.
bakim blogu
Amway Artistry Hydra-V Cilt Yenileyici Nemlendirici Krem
Ürünle ilgili en sevmediğim özelliği kavanozda olması. Kullanım açısından pratik bulmuyorum. Ve hijyenik de bulmuyorum. O nedenle çok sevsem bile genelde tercih etmemeye çalışıyorum. 
guzellik blogu
Amway Artistry Hydra-V Cilt Yenileyici Nemlendirici Krem
Ürün kuru ciltlere nem vermeyi vadediyor ve evet bunu gerçekleştiriyor. Ama yine de çok sevdim diyebileceğim bir ürün olmadı. Yüzümde hemen emilmedi. Bana konforlu gelmedi. Bunu kullanınca yüzümde bir ağırlık hissettim. Ürün bana Amway tarafından hediye edildi ve büyük ihtimalle satın alacağım bir ürün değil.
kozmetik blogu
Resim yazısı ekle

2 Yorum yapılmış
    1. Tesekkur ederim Basakcim. Her ürüne ayri ayri yer vermek istedim. Kuru ciltli kimseler olarak nemlendirici deneyimlerimiz çok fazla oluyor genelde. Bize nemlendirici begendirmek çok zor 😉

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe