Altermed Panthenol Forte Krem

Merhaba arkadaşlar,
Kış aylarına girmemizle beraber nemlendirici ürünlere biraz daha yönelme var sanıyorum. Yağlı ciltler, karma ciltler, kuru ciltler… Herkes cildine uygun, bütçeye uygun, kaliteli içeriğe sahip nemlendirici arayışında. Altermed Panthenol Forte Krem bu üç özelliği de kendinde bulunduruyor. Kuru ciltli olduğum için  cilt bakım blogumda bu zamana dek onlarca deneyimlediğim nemlendiriciyi yazdım. Bu sefer kuru ciltlerden daha çok yağlı ciltlere hitap eden bir ürünle karşınızdayım.

Makyaj bloglari
Altermed Panthenol Forte Krem


Altermed Panthenol Forte Krem , aslında çok amaçlı bir ürün. %6 oranında D-Panthenol içeren ürün, pek çok yerde kullanıma uygun. Baz niyetine, nemlendirici niyetine kullanabileceğiniz gibi tahriş olmuş ciltler içinde kullanımı tavsiye ediliyor. Cidden de işe yarıyor.

Kozmetik bloglari
Altermed Panthenol Forte Krem
Bu şekilde çok amaçlı ürünleri seviyorum. D panthenol dışında A, E ve F vitaminleri de içeren Altermed Panthenol Forte Krem, oldukça hafif bir yapıya sahip. Bu nedenle yağlı ciltler için daha uygun.  Yaz aylarında kuru cildim için kullansam da pek de yeterli geldiğini söyleyemem. Oldukça hafif olduğu için emilmesi de çok kolay. Az bir ürünü tüm cilde kolayca yedirmek ve yaymak mümkün.

Cilt bakim bloglari
Altermed Panthenol Forte Krem
Altermed Panthenol Forte Krem, eczanelerde satıldığı gibi Gratis mağazalarında da satılıyor. Ben zaten Gratis mağazasında görüp satın aldım. Fiyatı 7-8 Lira civarında ve bence bu fiyata kesinlikle denemeye değer. Özellikle yağlı ciltler için iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe