Alix Avien Terracota Pudra

Merhaba arkadaşlar,
Bugün Alix Avien markasının sihirli pudra diye anılan Terracota Pudrası hakkında konuşmak istiyorum. Pek çok kişinin aşık olduğu Mac Msf pudraya muadil gösterilen bu ürünü ben de uzun süre merak ettim. Aslında oldukça kuru bir cildim var. Yaz ve ya kış farketmez pudraya ihtiyaç duymuyorum. Yine de merakımı yenemedim.

makyaj blogu

Alix Avien Terracota Pudra

Pudra orta kalitede bir ambalajda. Ama son zamanlarda oldukça zamlanan marka ambalajını da daha kaliteli yapsa sevinirim. Bu fiyata daha iyisini hakkediyor. Ürünün bende olan rengi 01 rengi. Bir kaç rengi daha vardı. Aşağıda rengi çok sarı ve koyu dursa da o kadar da değil canım 🙂 Daha açık ve ciltle renk olarak bütünleşen cinsten.

kozmetik blogu
Alix Avien Terracota Pudra
Ürünü kalıcılık olarak çok beğenmedim. En azından benim kuru cildimde çok tutunmadı ve uçtu. Kapatıcılık olarak kullandığınız fırçaya göre elbette değişir. Hatta daha fazla kapatıcılık için sünger kullanmanız mümkün. Kesinlikle kapatıcılık olarak oldukça beğendim.
guzellik blogu
Alix Avien Terracota Pudra

Ürünü fazla uyguladığım zaman cildimde mat, donuk ve yapay bir görüntü oluştu. O yüzden dikkatli kullanmayı tavsiye ederim. İncecik kullanınca cilde canlılık veriyor sanki. O duruşunu çok daha beğeniyorum. Pudra kullanan biri değilim. Ama yine de sık sık pudra incelemeleri yaptığım olur. Bu ürün fiyat/performans olarak önerebileceğim bir ürün oldu. Mac Msf de kullanmış biri olarak gerçekten çok benzerler.

kozmetik bloglari

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe