Alix Avien Kalem Far Bronze

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süre önce aldığım kısa boylu ama bir o kadar da maharetli bir üründen söz edeceğim. Kalem farları çoook uzun süredir kullanıyorum ben. Küçücük bir çocukken annemde de bol bol vardı asansörlü olanlarından.

kozmetik blogu
Alix Avien Kalem Far

Ürün pek çok kalem fara göre daha kısa boylu. Yapısı kalem farlar arasında belki de en iyi en ince ve kaygan olanı. Maalesef bir sorundan dolayı son zamanlarda bloguma istediğim netlikte fotoğraf yükleyemiyorum. Bu nedenle güzelim ürünü ve rengini size yansıtamıyorum 🙁 Pearly yazdığı gibi cidden inci ışıltısında. Asla abartı değil. Çok asil ve sade.

kozmetik blogu
Alix Avien Kalem Far Bronze

 Renk, taupelik içeren bir kahve gibi. Hafif inci ışıltısında. Göz kapağına sürdüğünüz zaman kısa sürede sabitleniyor ve dağılmıyor. Çizgilere kesinlikle girmiyor. Yani en azından bende girmedi 🙂 Kalem bazı yerlerde 30 liraya satılırken bazı yerlerde 15 lira. Ben uzun süredir markanın standına bakmadığım için hala var mı bilmiyorum. Uzun süre önce her rengini almıştım. Bence hala varsa bir göz atın.

kozmetik blogu

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe