Merhaba arkadaşlar, Sephoralarda satılan, tam boyu 75 dolar olan anti aging kremi. Kırışıklarla mücadele etme iddiası olan Algenist Ultimate Anti-Aging kremin şu anda Sephora’da fiyatı nedir ben de merak ediyorum.

Algenist Ultimate Anti-Aging  Cream

Buram buram hindistancevizi kokuyor. Bu koku beni rahatsız etmese de cilt bakımı ürünlerinde parfüm olması hoşuma gitmiyor. Pek çok kişi bu kreme yoğun yapılı diyebilir. Evet ince bir yapısı yok ama ben çok daha yoğunlarını kullandığım için pek de şaşırtmıyor beni. Çok güzel nem verdiğini söyleyebilirim. Nem konusunda beni tatmin etti. Ama peki bu kadar pahalı bir ürün sadece nem vererek çenemizden kurtulabilir mi? Bence hayır.

Algenist Ultimate Anti-Aging  Cream

Göz çevremde beni rahatsız edecek boyutta kırışıklık vardı. Düzenli kullanımda artık gözüme batmadıklarını farkettim. Evet, aslında göz çevresi için olmasa da ben göz çevreme de kullandım. Bu sayede devamlı göz altımda çizgilere dolan kapatıcılar da dolmaz olmuştu. Sanırım bu krem o kırışıklıkları bayağı düzeltti. Uçuk fiyatı nedeniyle sanırım uygun fiyatlı muadillerini arayacağım. Fiyatı 100 tl civarı olsa yine alacağım bir ürün olabilirdi. 60 ml’i şu an superkozmetik.com da 480 tl civarında ve bu cidden uçuk bir fiyat benim için. Dudak üstümde bulunan kırışıklıklar da beni rahatsız ediyordu. O kısımlarda da kırışıklıkları biraz hafifletti. Not: az önce aldığım istihbarata göre artık ülkemizde satılmayacakmış. İyi reklam yapsalar o fiyata rağmen satılırdı bu marka. O zaman yurtdışında bulursanız bi şans verin bence.

Yazar

Yorum Yaz