Merhaba arkadaşlar, bugün size evimizin demirbaşından söz edeceğim. Dönem dönem farklı markalardan bulup hemen stokladığım ısıtıcı pedler bugün konuğumuz olsun mu? Farkettim de bu çok sık kullandığım pedlere hiç yer vermemişim kadın blogumda. 

Adet Ağrıları İçin Isıtıcı Ped
Adet Ağrıları İçin Isıtıcı Ped

Adet Ağrıları İçin Isıtıcı Ped aslında benim için çok amaçlı bir ürün. Ben çok sık üşüten ve karın ağrısından inim inim inleyen biriyim. Yatakta, koltukta kıvrım kıvrım kıvrılırken Adet Ağrıları İçin Isıtıcı Ped benim en büyük yardımcım oldu hep. Hastalığımı daha kolay atlatmamı sağladı. Ayrıca bunların çeşitli markalarda değişik boyları da var. Malesef artık hiç indirimde bulamıyorum. Yani hiç indirime girmiyor. Ben kışın çok üşüyen biriyim. Karnıma, belime bir tane yapıştırıp günü o soğuklarda daha kolay geçiriyorum.

Adet Ağrıları İçin Isıtıcı Ped
Adet Ağrıları İçin Isıtıcı Ped

Kız kardeşlerim ise en çok regl dönemlerinde tercih ediyor. Annem bacak ağrıları çeken biri. O da ağrıları artınca kullanıyor. Anlayacağınız bizim evde herkesin çekmecesinde stoklu bulunuyor. Bu paketin içinde 2 tane bulunuyor. Paketlerini açınca yapışkanlı kısmı iç çamaşırınıza yapıştırıyorsunuz. Aman ha teninize yapıştırmayın. Yaklaşık 8 saat sıcaklığını hissediyorsunuz. Ben seve seve kullanıyorum ve çok pratik buluyorum. 

Yazar

Yorum Yaz