Absolution Le Soin Purifiant Maske

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle yasamdukkani.com dan satın aldığım Absolution Maske hakkında konuşmak istiyorum. Benim gibi temiz içerikli ürünlere zaafı olan pek çok arkadaş yeterli blog içeriği olmadığı için bu ürünlere karşı biraz mesafeli. Ne de olsa ucuz ürünler değil.

makyaj blogu
Absolution Maske
Ben bir kampanyaya denk gelip ürünün 40 ml olan boyunu satın aldım. Normalde daha büyük ama 40 ml bile oldukça bereketli. Tam boyu 50 ml diye hatırlıyorum. 50 ml ürün 110 lira civarında.
kozmetik blogu
Absolution Maske

Ürünün ecocert sahibi, temiz içerikli olduğunu düşünürsek bu fiyatı hakediyor bence. Organik olarak yetiştirilmiş domates bulmak bile çok zor. 😉 Ürünün içerik kısmını yukarıda paylaştım.

bakim blogu
Absolution Maske

Yukarıda göreceğiniz gibi Fransız malı olan bu ürünü açtıktan sonra 6 ay içerisinde tuketmeliyiz.
Peki bu maskenin vaatleri nelerdir? Kil iceren bu maske pek çok kil maskesi ile hemen hemen aynı vaatlere sahip. Cildi derinlemesine temizleyeceğini, sebum fazlasını emeceğini söylüyor. Pek çok kil maskesinin aksine oldukça kremsi, adeta nem maskesi kivaminda. Ama bu cildimi yaktigi gercegini degistirmiyor. Benim hassas cildimi kizartmayan kil maskesi zaten yok. Bu urunde surer surmez ferahlik hissi ve beraberinde birazcik yanma hissi veriyor. Kisa surede geciyor. Diger kil maskeleri gibi kuruyup catlak catlak goruntu olusmuyor. Yirmi dakika bile bekledim ama hayir hep o kremsi yapida duruyor. Gerilme hissi yok. Yikayinca cildim kizarmisti ama bu kizariklik cabuk gecti. Urunu hassas ve kuru ciltler haftada bir, yagli ciltler daha sık kullanabilir. Acikcasi gozenekleri cok iyi temizledi hissini yasamadim. Mesela bir kiehls maskenin verdigi o temizlik hissini vermedi. Belki de sebebi kremsi yapisidir. Tekrar alip almama konusunda ise kararsizim. Temiz icerikli baska maske bulursam ve memnun kalirsam almayabilirim.

kozmetik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe