ZOEVA 221 LUXE SOFT CREASE FIRÇA

Merhaba güzeller,
Bugün maalesef ülkemizde olmayan ama çok kaliteli olan bir fırçadan bahsedeceğim. Ben kendisini beautybay sitesinden satın aldım. Maalesef sitede bu marka her zaman satışta değil. Anında tükeniyor. Zoeva markasının ülkemize gelmesini çok istiyorum. Birde Sigma kozmetik ürünlerini istiyorum. Daha evvel bir instagram satış hesabından Zoeva fırça almış. Çok kötü bir deneyim yaşamıştım. O tecrübemi okumak isterseniz tık tık.
makyaj blogu

Zoeva, fırçanın ismini luxe soft crease koymuş ve bunu sonuna dek hakediyor. Metal aksamı, gövdesi, beyaz ve yumuşak kılları bunu size hissettiriyor. Zaten kendisi fermuarlı şeffaf , çok şık bir çanta ile geliyor. Bir dünya para verdiğim Make Up For Ever ve Mac fırçalar ise pazar malı gibi naylon içinde elinize tutuşturuluyor. Ben bu fırçayı kargo dahil 25 liraya almıştım. Tabii o zamanlar dolar bu denli uçuk değildi.

makyaj blogu
Fırçanın kılları oldukça yumuşak. Crease bölgesi için oldukça iyi bir büyüklükte. Çok büyük ya da çok küçük değil. İlk görüşte crease için küçük diye düşündüm. Yanılmışım ideal olan buymuş dedim daha sonra. 

makyaj blogu
Eğer kısmet olursa bu markaya şans vermek bir kaç fırça daha almak istiyorum. Kesinlikle fiyat performans olarak en iyilerden biri. Hem görünümü, hem işini iyi yapması ile farkını ortaya koyuyor. Yumuşacık kılları hiç deforme olmadı. Gözün katlanma bölgesine çok güzel oturuyor ve süper bir dağıtma yapıyor. Bu fırçaları ülkeye sokalım mı kızlar.

kisisel bakim blogu

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe