YSL YOUTH LIBERATOR FONDOTEN BR20

Merhaba arkadaşlar, fondoten zaaflarımdan biri ile yine burdayım. Oldukça yüksek fiyatlı bir fiyatı var bana göre. Genelde bu markanın en sevdiğim ürünleri hep Fondotenleri olmuştur. Bunun da hem ambalajı hem kokusu bu kadar hoş olunca içim gitti.

YSL YOUTH LIBERATOR FONDOTEN BR20

Cam şişede, oldukça şık bir ambalajı var. Ambalajı en iyi olan fondotenlerden biri bence.

YSL YOUTH LIBERATOR FONDOTEN BR20
Bende ki BR20 rengi. Markanın diğer fondotenlerinde BR20 rengi cildimde ısınırken bu kendi renginden taviz vermedi hiç. Cildimde ısınıp bütünleşmedi ama asla cakey de durmadı.

YSL YOUTH LIBERATOR FONDOTEN BR20
Ürünün kıvamı orta halli. Çok sıvı ya da katı değil. Gayet sevdim kıvamını. Parfümlü ürünleri sevmem ancak bunun kokusunu sevdim. Yine de olmasa çok daha iyi olurdu.

YSL YOUTH LIBERATOR FONDOTEN BR20
YSL YOUTH LIBERATOR FONDOTEN BR20
Ürünün cildimde duruşunu gösterme cesaretim için bir tebrik beklerim. Cildim sivilce, kızarıklık konusunda dorukta olduğu gibi kıl tüy konusunda da zirveye oynuyor. Buna rağmen bu cesareti gösterdim. Cildimle aynı renk olmadığı için kendini belli ediyor ürün. O nedenle çok dikkatli olun rengi seçerken. Ürün çok kuru ciltler için uygun olmayabilir. Bence karma ciltler için uygundur. Benim kuru cildim de oldukça mat durdu. Ürünü dün gece elden çıkarmak istediğimi İnstagram da paylaştım. Bu kadar sevmişken neden kendisinden vazgeçtim peki? Elimde zilyon tane fondoten var ve bu tenime ve yaşıma en uygun olmayanlardan biri. O nedenle bundan vazgeçtim. İçim yana yana. Çok genç ciltler için önermem. Bence 30 yaş üstü için daha iyi. Yüksek fiyatı nedeni ile iyice denemeden ve renginizden de emin olmadan almayın bence. Bende ki kapatıcılığı bu şekilde. Annemin yeni sıktığı sivilce kızarıklıklarımı kapatamadı tam olarak. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe