YSL TOP SECRETS PEELING

Merhaba güzeller,  tek bir cilt bakım ürünü seç deseler hiç düşünmeden Peeling seçerim. Çok seviyorum. Ancak son zamanlar da Yüzümde fondoten uygulamak için bile fırça kullanmıyorum. Clarisonic uzun süreli kullanımda cildime iyi gelmedi. Yüzü çizen her türlü üründen, fazla yıkamadan bile uzak durmak istiyorum. Bu nedenle granülsüz Peeling arayışına girdim.

YSL TOP SECRETS PEELING

YSL TOP SECRETS PEELING granülsüz meşhur peelinglerden biri. Bende ki malesef deneme boy. Yüzüm kuru iken, bir fındık tanesi kadar ürünü kuru ellerime alıp yüzüme dağıtıyorum.

YSL TOP SECRETS PEELING

Ürün içinde böyle ışıltılar var ve bal kıvamında. Elime alınca yüzüme nasıl sürcem diye şaşırdım. Takıldım kaldım. Bir cesaret yüzüme sürdüm. Bal kıvamında ama bal gibi yapış yapış olmadı. Bundan korkuyor idim cidden. Yüzüme dağıtınca bu işe yaramaz ya dedim. Ama iki hafta sürmeden fikrim değişti. Etkisini hissettim. Ayrıca kurutup germedi cildimi. Yüzümdeki bazı pürüzler kolayca tutsam bile kopup gitti. Benim için kötü yanı durulamak zor. İyice yıka yıka tam anlamı ile içime sine sine çıkmıyor sanki. Bunun sebebi de kıvamı tabi ki.Sanırım büyük boyunu almak için biraz kendimi sıkmam lazım. Çok pahalı değil ve uzun süre yeten bir ürün. Ama elimde ki herşeyi savurunca bunu almak için biraz beklemem ve o zamana dek elimde ki diğer Peelingleri bitirmek iyi olur. Her cilt tipine uygun olan bu ürüne özellikle hassas ve sivilceli ciltlerin bakmasını önerebilirim.

2 Yorum yapılmış
  1. Peeling özelliğinde olan ürünleri kullanmasını çok severim bu ürünün içindeki ışıltılar çok güzel ve dikkat çekiciymiş.Paylaşım için tskler.Takipteyim.Beklerim….

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe