Merhaba arkadaşlar, geçenlerde internette rastladığım ONDO isimli siteden alışveriş yapıp yapmama arasında takıldım kaldım. Daha sonra sevgili İrem‘in meğer uzun süredir bu markadan alışveriş yaptığını öğrendim. O da tavsiye edince iyice içime sindi ve sitede doya doya gezinmeye başladım. Ben henüz bu siteden alışveriş yapmadım ama İrem onaylıyorsa gönül rahatlığı ile ben de tavsiye ederim. Moda blogu gibi olduk ama önemli olan size yararlı yazılar yazmak. Ben de zevkle paylaşıyorum cidden. O halde Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri yazılarımıza tam gaz devam. Siz de keşfettiğiniz siteleri bizimle paylaşın.

moda bloglari
Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri

İster spor ayakkabı ister stiletto

Bazı kombinler vardır ki ister spor ayakkabınız ile, ister kalın topuklu ayakKabı ile ister de incecik topuklu stilettolar ile kombinleyin. Ondo’ da bu tarife uygun günlük bir kombin yaptım bu sefer. Şal yaka hardal renkli ceketin fiyatı 50 TL ve sitede bir sürü rengi var. Yaz için şifon ve tiril tiril bir ürün. Sizi doğru kombinle daha ince ve uzun gösterecektir. Böyle bir ceket içine salaş değil de mini ve vücuda oturan hatta belki göbeği açıkta bırakan bir bluz tercih edebiliriz. Bu haki rengi kısa bluz 17 TL. Hemen altına ise asla modası geçmeyen yüksel bel bir pantalon. Pantalon ise 35 TL.
popüler moda bloglari
Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri

Alakasız deme, kombinle!

Artık moda cesaretten yana. Alakasız renkler, alakasız parçalar, belki 10 sene önce yanyana görmeye tahammül edemediğin parçalar şimdi beraberken çok hit. Kendi modamızı kendimiz rahatlıkla oluşturuyoruz. Bu kırmızı sweat sadece 23 TL, hatta yeşil pileli etek de 23 TL. Eee daha ne olsun 🙂 
turkish blogger
Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri

Etek modası 🙂

En sevdiğim parçalardan biri de etek. Ondo etek modellerinden iki tane de bu yazıya eklemeden edemeyeceğim sanırım. 🙂 Dantelli etek 40 TL iken pileli balık etek sadece 30 TL. Üzerine salaş trikolar, pufidik kazaklar, mini bodyler. Etekleri artık herşeyle kolayca kombinlemek mümkün. Hem rahat hem trend olmak zor değil. Pahalı da değil.


Ondodan alışveriş yapan arkadaşlar farketmiştir ki kargo sadece 4 TL. Yani tek bir parça aldınız diye çok fazla kargo parası da ödemek zorunda değilsiniz. 
Yazıyı uzatmak istemem ama söylemeden edemeyeceğim. Sitede şahane peluş kıyafetler var. Kış aylarında yumuşacık polarlara sarılmayı  seviyorsanız, yelekler, hırkalar, pantalonlar. O da sürpriz olsum. Linki vereyim siz bakıverin. 🙂 Bu peluşların fiyatı ise oldukça uygun. 
Umarım hoşunuza giden bir yazı olmuştur.

Diğer uygun fiyatlı önerdiğim siteler için aşağıda bulunan linklere tıklayabilirsiniz.
ADDAX
TOZLU GİYİM
FULLA MODA

moda blogu
Yazar

Yorum Yaz