THE BALM SEXY MAMA

Selamlar güzeller,
Bu sevgili The Balm sexy mamayi sadece dış görünüşüne aldanip aldim. Harika bir paket. Çok çekici çok. 😉 Aldigim zamanlar ne işe yaradigini bile bilmiyordum. Sadece paketi yeterli idi bana.

THE BALM SEXY MAMA


Ama sonra ürünü öyle sevdim öyle sevdim ki transparan pudra işine asik oldum . Nars ve laura mercierin pudrasini bile aldim 😉 ama hiç birini sexy mama kadar sevmedim.

THE BALM SEXY MAMA
Kendisi dibini gördüğüm nadir ürünlerden olur. Bir yaz boyu güneş kremi üzerine bunu kullandim. Transparan pudra vaatleri nelerdir? Makyaji sabitlemek, t bölgesinin parlamasini engellemek. Bunlarin hepsini uygun bir fiyata gerceklestiren bir ürün sexy mama. İndirim zamani ise tadindan yenmez. Kendisi yeni zamlarla beraber artik 30 tl 😉 Taşıması kolay, işini iyi yapan , uygun fiyatli bir transparan pudra ariyor iseniz sizi Gratis’e alalim mi;)

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe