Temiz İçerikli Aydınlatıcı Temizleyici

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle süt kıvamında olan bir temizleyiciden bahsedeceğim. Süt kıvamında dedim diye bu kıvamı sevmeyenler burun kıvırmasın. Zira bende süt kıvamını sevmememe rağmen bu ürünü severek kullandım. Çünkü diğer süt kıvamlı ürünler gibi kuru cildi pamukla silmek şeklinde bir kullanımı yok. Gayette ıslak yüzümüzü ovalaya ovalaya kullanıyoruz.

skin by ann web


Marka temiz içerikli bir marka olduğu için tercih etmedim sadece. Cildi aydınlatma vaadi olan ürünlere dayanamıyorum. O nedenle satın almak istedim. Ancak baştan söylüyorum ki kesinlikle aydınlanma özelliğini farketmedim. Ürünü ıslak cildinize az miktarda uygulayıp masaj yapıyorum. Öncesinde iyice çalkalamayı unutmayın. Zira ilk zamanlar ürünün sıvı ve katı formu tam karışmamış olabilir. Zamanla kıvamını buluyor. Yumuşak bir nane şekeri kokusu var ve ben kesinlikle bir ferahlık hissi aldım diyemem. Tatlı bir koku. 

temiz içerikli temizleyici

Ürünün içeriğini de yukarda göstermiş olalım. Benim bu üründen yana en büyük korkum aydınlatıcı özelliği ile acaba cildimde kuruma yapar mı sorusuydu. Fakat ürünün bırakma kurutmasını 30 dakka cildinizde tutup nem maskesi olarak bile kullanmak mümkün. Hiç böyle temizleyici duydunuz mu siz? Çok şaşırtıcı ama doğru. Cildimi nem maskesi olarak kullandığım zaman çok tatmin etti. Bence çok da pahalı olmayan bu ürüne şans verebilirsiniz. Hem kuru hem yağlı ciltler kullanabilir. yasamdukkani.com ya da lilakutu.com sitelerinde satıldığını gördüm. Ben yasamdukkani.com dan satın almıştım ama tekrar almak istediğim zaman artık orada satılmadığını gördüm. Ama başka çeşitlerine de şans vermek istiyorum.
Bu içerik Bloggerlar Paylaşıyor‘dan alınmıştır.
2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe