SOAPHIA DUDAK KORUYUCU KREM LİP BALM GÜL AROMALİ

Merhabalar hanimlar,
Nasilsiniz ? Dilerim hepiniz çok çok iyi olursunuz, mutlu olursunuz. Bir Eos firtinasi eserken ben bambaşka bir lip balm dan söz etmek istiyorum. Karsinizda Soaphia!!!

SOAPHIA DUDAK KORUYUCU KREM

SOAPHIA DUDAK KORUYUCU KREM
More than soap ürünlerinden sipariş verip denemek istiyordum. O esnada bu ürün de karsima cikti. İçerik kismini da göstermeye calistim.

SOAPHIA DUDAK KORUYUCU KREM
Ürünü acip parmaginizla dokunduguzda , diğer lip balmlardan farkli olduğunu anliyorsunuz. İncecik bir yağ tabakasi geliyor parmaginiza. Parmakla kullanilan diğer lip balmlar gibi vazelinimsi bir ürün değil… Kullanirken bana hep şunu hissettirdi. ‘ Bildiğin saf yağ bu yaaa. Dondurup göndermişler’ Stik şeklinde olmasini tercih ederdim. Parmakla kullanilan ürünleri sevmiyorum. Ayrıca ürün sert olduğu için parmakla almasi da zor. Dudaklarimi şahane onariyor falan diyemem. Hatta dudaklarimda sadece bulunduğu sürece yagli bir his olusturuyor o kadar. Onarma görmedim. Rahatlama hissetmedim. Bir daha satin almam sanirim. Ayrıca ben gül aromalı aldiğim için ürün ciddi ciddi gül kokuyor. Agzinizda bu tadi hissediyorsunuz. Koku sorunu olanlar dikkat dikkat yani.

SOAPHIA DUDAK KORUYUCU KREM

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe