Perricone Md Nutritive Cleanser

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere oldukça kısa bir şekilde Perricone Md Nutritive Cleanser yani temizleme jelinden bahsetmek istiyorum. Daha evvel tam boyunu yani 175 ml olanını kullanmıştım. Elime 59 ml olanı da geçince sizinle paylaşmak istedim. Perricone Md markası oldukça pahalı bir dermokozmetik marka. Markanın kurucusu kendi adını markaya vermiş.
Perricone Md Nutritive Cleanser, kuru ve normal ciltlere tavsiye edilen bir temizleme jeli. Buram buram bebek pudrası kokuyor. O pudra kokusundan kaynaklı cildimi kurutur diye düşündüm. Yanaklarımı az kurutsa da korktuğum gibi olmadı. Ürünün bu küçük boyu hediye olarak çıkmasaydı tekrar satın alacağım bir ürún değil. Evet cok bereketli ama cildimde bir değişim, temizlik hissi oluşturmuyor. Cilde canlılık vermeyi iddia etse de ben görmedim, duymadım… Uçuk fiyatına asla değmez bence.


İçerik Bloggerlar Paylaşıyordan alınmıştır.

5 Yorum yapılmış
  1. Rabia'cım, yorum için teşekkürler. Çok iyi ürünleri vardır muhakkak, ama ne bileyim, bu markanın ürünleri bir pazarlama mucizesi gibi geliyor bana. Yanılıp yanılmadığımı hiç bilmemeyeceğim tabii, ama, insanların yorumlarını okudukça da (kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum; ama, kendisi satın alanların diyeyim) sanki haklıymışım gibi geliyor. Sevgiler!

    1. Ben de oyle düşünmeye basladim Basak. Daha evvel de pek çok ürününü satin aldim. Ama pek beğendim diyemem. Mucize diye yere göğe sigdiramayan da var ama ben öyle asiri pahali 1000 TL civari olan kremlerini almadim. O paraya doktorla calisirim botoks yaptiririm 😉 sadece Perricone değil lamer, valmont, sisley için de aynisini düşünüyorum. Perricone bana 1000 lira üzerinde olan bir kremini yollamisti hediye. Ama yasima uygun değil diye yengemde kullandim. Elizabeth arden serumla beraber. O serum üzerine uygulanan ürünün etkisini arttiriyormus. Yani krem bitti ama biz birşey goremedik;))) para verip akşam icimiz yanmaz mi ya ;))

    2. Uuuu… Valla çok acayip paralar ya; gerçekten doktorla çalışmak daha mantıklı. Hele ki serum üstüne bile etkisini görmediyseniz. Marka değeri sağolsun, ne diyelim. Asgari ücretten fazla, insanın içi yanar tabii! O yüzden de ben "sürdürebileceğim" pahalılıkta kozmetik ürünlerine yöneliyorum artık. İçerikler üç aşağı-beş yukarı aynı aslına bakarsan. Kalan her şey marka değeri, reklam, satış-pazarlama stratejisi vs vs…

  2. Ürünü yarısına kadar kullandım, fiyata bakınca insanın beklentisi yükseliyor. Fakat hiçbir fark hissettirmedi. Bütçesi olan alıp denesin elbet ama bence de fiyatını haketmeyen bir üründü.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe