PALMER’S LIP BUTTER

PALMER'S LIP BUTTER


Merhaba arkadaşlar, kış geldi, eller ve dudaklar çatlamaya başladı. Sık sık doğru dudak nemlendirici arayan arkadaşlarım olduğunu görüyorum. Bende o nedenle bazı dudak ürünlerimi arada yazıyorum. Baby lips gibi On yaşında kardeşlerimizde dahi olanları pek yazmıyorum. Çünkü herkes de bulmak mümkün zaten. Hemen herkesin bir fikri var. Bu dudak ürününü ise çok kişide görmedim.
PALMER'S LIP BUTTER

Bu arkadaş vazelinden daha yumuşak ama renk olarak, yapı olarak benzer. Bende ki arkadaşın tadı enfes. Meyve ve kakaonun birleşimi ne güzel nam nammm. Tabi herkesin damak tadı başka. 🙂 ben ürünü doğrudan dudağıma değdirerek süremiyorum güzelce. Parmağıma az alıp öyle dudağıma yediriyorum. Yapış yapış ağır bir yapısı asla yok. İnce yapısına rağmen pek sevdim. Tabi ki benim gibi yarık dudaklarda saatler süren nem sağlamıyor. Ama yine de diğer pek çok ürüne tercih ederim kendisini. Fiyatı 15-20 lira arası idi sanırım.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe