Nyc Bronzing Face Powder

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Merhaba arkadaşlar,

Her ne kadar kış gelse de bu bronz pudralardan vazgeçeceğimiz anlamına gelmiyor. Benim gibi bronz tonlarda allıklardan dahi vazgeçemeyen çoktur sanıyorum. Bu bronzer uzun süre ülkemizde yok sattı. Pek çok kişi ülkemize hiç gelmedi sandı. Nyc Bronzer Sunny renginin bu kadar popüler olma sebebi ise meşhur Benefit Hoola ‘ya dupe olarak gösterilmesiydi.
SAMSUNG CAMERA PICTURES
Ürün 9.4 gram. Kocaman sayılır. Ve sanırım fiyatı 8 Lira civarında. Çok uygun fiyatlı olması özellikle ilk kez bronzer kullanacaklar ya da ilk kez kontur yapacaklar için cazip gelebilir.
SAMSUNG CAMERA PICTURES
Ürünün rengini görünce kontur yapmak yerine yüzü ısıtmak amaçlı kullanırım diye düşündüm ve hala bu fikirdeyim. Ambalajını ayna içerdiği için sevsem de bu çok dandik olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Yukarıda görülen katlanma yerinden her an kopacak gibi.
SAMSUNG CAMERA PICTURES
Rengi çok koyu değil. Ama çok turuncu geldi bana. Kabında çok turuncu durmamıştı ama yanaklarımda Benefit Hoola ile alakası bile yok. Bir kere en azından benim için çok turuncu kaçtı ki hiç sevmem turuncu ürünleri. Zaten deneyince karar verdim ki bu rengi kontur için değil ancak tenim bronzken bronzer olarak kullanabilirim. 
SAMSUNG CAMERA PICTURES
Yukarıda da göreceğiniz gibi adeta turuncu bir allık gibi duruyor elimde. Ayrıca ürünle ilgili sevmediğim bir diğer nokta ise çok sert olması. Fırçaya zor gelmesi. Parmağıma da zor geliyor. Gerçi bu tarz ürünler için bu iyi bile diyebilirim.
SAMSUNG CAMERA PICTURES
Yüzümde duruşunu göstermeye çalıştım. Bence benim ten rengim için asla kontur ürünü olamaz. Beli ancak bir allık 🙂 İçeriği ise maşallah pek bir kirli. Evet ucuz ama içinde bulunan talcın sizde alerjiye sebep olabileceğini de düşünün.

Bu içerik bloggerlarpaylasiyor.com dan alınmıştır.

12 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe