NARS PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER (NARS RENKLİ NEMLENDİRİCİ) FINLAND LIGHT1

Nars renkli nemlendirici
Nars renkli nemlendirici

Merhaba Kızlar, yaz aylarında pek çoğumuz pudra kullanmayı tercih ediyor sanırım. Ben ise likit ürünlerden vazgeçemeyen biriyim. Hatta fondoten bile bana pek ağır gelmez. Kullanırım yani. Yine de hafif ve yağsız ürünleri seçmekte yarar var. İşte Nars burada devreye girer. Evet hafif ince bir ürün. Ama bir renkli nemlendiriciden beklenenden daha çok kapatıcılığa sahip bence. Sevdim mi sevdim. Ama yağlı ciltler sever mi bilemedim. Bence kuru ciltler için daha uygun bir ürün.
Nars renkli nemlendirici
Evet, bende ki rengi Finland. En açık rengi.  Mac de nw 15 nc 15 tonlarına uyacağını tahmin ediyorum. Zaten aşırı kapatıcı değil. O nedenle bi iki ton farklılığı kaldırabilir. Maske gibi durmaz.
Nars renkli nemlendirici
Ürünün bende ki duruşu budur. Yanaklarda ki kırmızılığı hafifletiyor. Bu yüzden seviyorum. Yokmuş gibi duruyor. Ancak bende ki kalıcılığı sanki tam istediğim gibi değil.
Bu üründe benim elden çıkarmak istediğim bir ürün. Ya aslında istemiyorum. Çok memnunum. Daha evvelde alaska rengini almıştım. Ancak kış geliyor ysl fondoten almam lazım. O nedenle elden çıkarmaya karar verdim. Böyle bir ürün arıyorsanız aklınızda bulunsun.  İyi ürün iyi 🙂
3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe