MD FORMULATIONS CONTINUOUS RENEWAL COMPLEX

MD FORMULATIONS CONTINUOUS RENEWAL COMPLEX
Md formulations continuous renewal complex

MD FORMULATIONS CONTINUOUS RENEWAL COMPLEX
(FACIAL CREAM)
Açıklama :
%14 Glikolık Bileşik; pH 3.8 (50 ml)
Kuru, foto hasarlı ve normal cilt tipleri için cildi yenileyici
etkisi ile cilde ton kazandırır. İnce çizgilerin görünümünü
azaltmaya yardımcı olur ve gözenekleri sıkılaştırır. Kuru
cilde sahip kişiler zengin, yumuşak krem formülüne hayran
kalacaktır.
• Daha canlı ve genç görünümlü cilt
• Anti-aging ve nemlendirme etkisi
Kullanımı :
Temiz cilde sabah ve/veya akşam boyun ve dekolte dahil
olmak üzere ince bir tabaka halinde uygulanır.
Merhaba kizlar, bugün bir degisiklik yapip ürünün görseli ve vaatleri ile başladım. Normalde bu ürün yanlış bilmiyorsam 50 ml ambalajda satiliyor. Ancak internette bazi yerlerde 30 ml ibarelerini de gördüm. Bende ki boyu ise 15 ml. Ancak oldukça uzun süre yetiyor kizlar. 
Ürünü sabah ve akşam kullandim. İçerisinde glikolik asit olduğundan bahsetmiş. Ürünü sürdüğüm anda yanma hissettim. Devamli sürünce bu yanma hissi azalıyordu. Ama bi gün sürmeyi unutsam ertesi gün ayni şiddetle yanmaya devam 🙁 Ancak bir süre sonra geçiyor tabii. Ürünün cildime etkisini ben sevdim. Bi duruluk verdi sanki. Ve nemlendirmesi beni oldukça tatmin etti. Bittikten sonra yokluğunu daha iyi anladim. Md formulations ürünlerini asiri merak ediyorum. Şu an bir maskesi daha var bende. Eğer bu maskeden de memnun kalirsam bu markaya geçiş yapabilirim yavaş yavaş. Etkisine göre fiyatinin uygun olduğunu düşünüyorum. Kendisini profesyonel bir marka olarak görüyorum. Bir Neostrata nin fiyatlarini düşünürsek Md Formulations’un fiyatlari çok uçuk sayilmaz bence. Ancak Neostrata ya da bir giriş yapasim var. Ama bir yanim da bunlar hep para tuzaklari yerli markalar şaha kalkti , organik temiz ürünlere dal diyor bana ;))) Peki sizin bu konuda düşünceleriniz neler???

Posted via Blogaway

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe