MAC SWEET AS COCOA ALLIK

Merhaba kızlar, en bi sevdiğim makyaj malzemesi allık. O zaman bi allık daha paylaşalım burda. Uzun zamandır kahve allık arayışında idim. Bronzer gibi süreceğim, kontur yapmama gerek bırakmayacak, hafif de ışıltılı olsun derken kendimi bu allık ile başbaşa buldum. O arada neler denedim. Gidip nedense beyaz tenime en koyu olanı seçtim.
MAC SWEET AS COCOA ALLIK

MAC SWEET AS COCOA ALLIK
Kesinlikle bu masum görünüşe aldanmayın. Çok daha koyu bir renk. Daha da kahve.
MAC SWEET AS COCOA ALLIK
Rengini burda açık buldum. Aslında daha koyu. Oldukça iyi bir pigmentasyonu var. Beyaz tenler için riskli. Ancak ben mağazada defalarca denemiş. Aşık olmuştum. Kendim bi türlü beceremiyorum. Geçen şakakları yoğun tutarak uyguladım ve cidden nefis durdu. Arada şansım yaver giderse sürebilirmişim demek ki. Maalesef o kadar el becerisinden yoksunum ki… Bu koyu kahve allığı daha koyu tenliler allık, bronzer vb alanlarda kullanabilir bence. Genelde hiç bir ürün bende kalıcı olmuyor. Cildim adeta emiyor. Bu ise kalıcılık olarak beni tatmin etti diyemem.  Bir süre sonra pigmentler gidiyor geriye sim taneleri kalıyor yüzümde. Bu tüm pudra ve allıklar için geçerli bende. Denemeden almayın diyeceğim,  riskli bir allık kendisi.
Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe