MAC STUDIO FIX FLUID SPF15 FONDOTEN NW13

Selam kızlar, nasılsınız bebekler? Uzun süredir yazamadım tembellikten. Şimdi geri geldim ama moralim bozuk kızlar. Hadi kafa dağıtalım. Sıkmayalım canımızı di mi fıstıklar? Bugün kapatıcılığı ile meşhur bir fondoten var aramızda. Ben Mac fondotenler ile maalesef anlaşamıyorum. Bakalım bunu sevmiş miyim?
Mac studio fix fluid
Mac studio fix fluid nw13

Evvela bu ürün, pompasız. Ah ne gıcık bir durum. Estee Lauder double wear fondoten gibi yani. Pompalı kullanmak isterseniz 19 tl karşılığında satın almak zorundasınız. Sanki kendi çok ucuzmuş gibi bir de pompa satın almak lazım hijyenik kullanım için. Ürün gördüğüm en kalın yapılı fondoten değil, ancak ince yapılı da diyemem. Dağıtma konusunda ben sadece sünger ile rahatım. Rengini de göstermek istiyorum hemen.
Mac studio fix fluid
Mac studio fix fluid nw13
Ürünü sol tarafta hafiften sürdüm. Sağ tarafta ise biraz dağıtılmış halini gösterdim. Oldukça açık bir renk. Cilt ile bütünleşmesini pek beklemeyin. Tam tonunuzu satın alın. Kapatıcılığı ile meşhur olsa da ben sünger ile harika kapatıcılık almadım. Çok ince yapılı Chanel fondotenlerim bile daha iyi kapattı bence. 
Mac studio fix fluid
Mac studio fix fluid nw13
Sol tarafta bulunan fotoğrafta kırmızı lekelerim var ve onları kapatmak istiyorum. Sağ tarafta kapanmış gibi görünse de beni pek tatmin etmedi.  Sonuçta kapatıcılık olarak beklentim çoktu. Cildimde iken alışkın olduğum o hafifliği belki de psikolojik olarak hissetmedim. Tekrar satın almak istemiyorum.
Siz neler düşünüyorsunuz kendisi hakkında???

Posted via Blogaway

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe