MAC MINERALIZE CONCEALER NW20

Merhaba arkadaşlar, bu aralar fondoten ve concealer çok paylaştım. Ancak belki size bir fikir olur. Ten ürünlerini, pürüzsüz teni çok sevdiğim için kullanmak ve denemek de hoşuma gidiyor.

Bende ki Nw20 rengi ve nw15 cildime uygun duruyor. Sonuçta göz altlarında bir ton koyu concealer kullanmak daha uygun oluyor genelde. Ben bu ürünü sadece göz altlarım için kullandım. Yüzün diğer kısımları için denemedim bile. Fırçalı  başlığı ile ürünü alıp kullanmak mümkün. Azıcık bir ürün göz çevremi kapatmak için yeterli olmuyor. Ama çok da sürmüyorum. Ve tüm concealerlarımı olduğu gibi bunu da sadece süngerle uyguladım.

Burda uygulanmış halini görmek mümkün. Göz çevremi asla kurutmadı. Hatta her daim nemli tuttu. Ancak kısa süre sonra çizgilerimi belli etmeye başladı gün içinde. Konforlu bir ürün olduğunu düşünüyorum. Gün boyu nemli tutuşu çok güzel. Ancak çizgilerime girdiği için kendinden vazgeçmeyi tercih ettim.

3 Yorum yapılmış
  1. Guzel bir yazi olmus ama eklemek istedigim minik bir sey var tatlim izninle. Goz alti kapaticilari ciltten 1 -2 ton acik secilmeli. Goz cevremiz normalinde de zaten cildimizden daha acik renk . Cildimizden koyu tona boyamak ise daha cok yorgun gozukmesine neden olacaktir .

  2. Ben genelde gözaltı kapatıcısını 1 tık açık tercih ederim. Çünkü aynaya baktığımda gözaltım daha açık tonda kalıyor. Amasıl niyetim göz altımın daha aydınlık durması =) 1 tık koyu tercih ederim demişsin ama görselde çokta koyu durmuyor güzel uymuş =)

    1. Açıkçası pek çok make up artist (hatta benim bu zamana dek konuştuğum ve dinlediğim hepsi) göz çevresine bir tık koyu ürün kullanmanın doğru olduğunu söylüyor. Mesela bana da mac de mua nw 15 fondoten vermesine rağmen nw20 concealer verdi. Göz çevresinde ki morlukları daha açık renk concealer daha kirli ve grimsi gösterir imiş. Benim göz altı MorluğuM olmadığı günler de bile kalıtsal olarak göz çeçevrem daha koyu o nedenle cilt rengimden bir ton koyu olan concealerların tam oturması normal. Çünkü göz çevrem o renk.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe