MAC MIDNIGHT SNACK FLUIDLINE

Merhaba kızlar, bugün ki konuğumuz bana göre Mac’ in en zayıf halklarından biri olan fluidlinelardan midnight Snack. Fluidline sevenleri çoktur. Ancak ben öyle düşünmüyorum. Genelde klasik bir renk dışında bir tercih yaparsanız performansını beğenmeyebilirsiniz.
MAC MIDNIGHT SNACK FLUIDLINE
Mac midnight Snack

MAC MIDNIGHT SNACK FLUIDLINE
Mac midnight Snack
Fluidline yani jel eyeliner deyip geçebiliriz. Bu rengi için ne siyah diyebilirim ne gri. Swatchlara bakınca çok hoş renk demiştim. Elime sürünce de işte siyah eyelinerın sertliğinden beni kurtaracak bir renk diye düşündüm. Ancak eve geçip fırçayı kavanoza batırıp denediğim gibi hüsrana uğradım.
MAC MIDNIGHT SNACK FLUIDLINE
Mac midnight Snack
Genelde fluidlineların bende ki kaderi krem far olmaktır. Ancak bu rengi çok çok sevmeme rağmen krem far olarak bile kullanamadım. Tüm göz kapağında aynı netliği sağlamak, homojen dağıtmak nerdeyse imkansız geldi bana. Jel eyeliner olarak da net ve içi dolu bir çizgi çizmek zor. Mac fluidlinelardan uzak durmam gerektiğini bi kez daha hatırladım. Jel eyeliner istiyorsam Maybelline ve Loreal uygun fiyatlı kaliteli tercihler olacaktır.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe