MAC MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLİ

Merhaba güzeller, bugün bana hediye olan bu Mac makyaj temizleme Mendilinden kısaca söz etmek istiyorum. Bir mendile göre oldukça pahalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü sadece bir kullanımlık ürün içindekiler. Mesela 30 adet olan bu paketi en fazla 30 kere kullanabilirim. Bu seyahat boy olan. Başka boylarda var ve 50 tl üzerinde fiyatları var.

Oldukça yağlı bir yapısı var. Hani ardından yüzümü yıkama ihtiyacı hissediyorum. Göz makyajını bu yağlı yapısı sayesinde oldukça başarılı temizliyor. Ama yüzümde gezdirmek işkence. Hatta yüzüme değdirmiyorum çoğu zaman.

İçindekiler kısmını da paylaştım. Ben  satın almam. Çok pahalı ve Rossmann dan bu ürüne muadil olan 2 liraya çok güzel bir mendil alıp çok beğenmiş idim. Gider onu alırım. Zaten pahalı diye kullanmaya korkuyorum. Bitecek diye içim gidiyor.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe