MAC 217 FIRÇA

Merhaba Kızlar, şimdi sırada Mac’in belki de ennn meşhur fırçalarından biri var. Bu fırçayı aldığım ve ilk uygulama yaptığım an kafama koydum bundan en az 5 tane alacağım diye.
mac 217 brush
Mac 217 fırça

Fırça elinize aldığınız anda süper bir kalite hissi veriyor. Sapı şık ve ağır. Fırçalarına yakından bakınca biraz hayal kırıklığı olmuyor değil tabii. Neden mi?  Ay süpürgeye benziyor sanki. Şöyle pofuduk bi görünümü yok.
mac 217 brush
Mac 217 fırça
Kılları batma yapıyor bundan çok rahatsız oluyorum. Buna rağmen işini bundan iyi yapan fırça yok arkadaş yok. İlk yıkamada kılları yamuk yumuk oldu falan ama yine de göz makyajınızı buna emanet edin. Sizi yarı yolda bırakmaz. Amacı dağıtma işlemini mükemmel tamamlamak. Çok doğal gölgeler için başlangıç seviyesindeki herkese tavsiye ederim. Başlangıç için pahalı fırça asla önermem ama bu acemiler için, dağıtma işlemini homojen yapmayanlar için birebir 🙂 Nasıl güzel dağıtıyor ya. Off ucuz ol biraz ucuzzzzzz.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe