Lorac Far Bazı

Merhaba arkadaşlar,
Benim ilk far bazı deneyimim The Balm far bazıdır. Kendisinden çok memnunum. İki paket kullandım. The Balm dan her ne kadar memnun kalsam da aklım başka markalara kaymadı değil. Lorac Far Paleti içinden çıkan far bazını seven çok fazlaydı. Ben denemesem geri kalırdım. Lorac Far Bazını bugün sizlerle inceleyeceğiz.

makyaj blogu

Ambalajı siyah ve şık. Ben bir hayli sevdim. Ürünü ambalajdan sıkarak çıkarıyoruz. Ancak bazen kapak çevresinde ürün kuruyor.

makyaj blogu
Nasıl bulaştığını yukarıda göstermeye çalıştım. Ancak dert edilecek bir durum değil. Azıcık bir miktar yeterli ama ürünü çok alsanızda yedirmek The Balm kadar zor değil. The Balm daha ıslak yapısı ile fazla ürün alınca yedirmek daha zor. Ürün The Balm kadar sıvı değil. Bana göre The Balm farların rengini daha canlı gösteriyor.

makyaj blogu
Açıkcası ben ürünü sevdim. Yukarıda Burberry farlara olan etkisini gösterdim. Deli gibi bir canlılık vermedi. Ancak kalıcılık olarak çok sevdim. Tekrar satın almak isterim bitince. Çizgilerde katlanma olmuyor. Gün boyu mat farları bile tutuyor. Fiyatı tek başına nedir bilmiyorum ama uygun birşeyse uygulamasını The Balmdan daha çok sevdim.
guzellik blogu

4 Yorum yapılmış
  1. The balm far bazı benimde çok severek kullandığım bir ürün ancak yinede farklı markalara şans vermek istiyor insan, merak ediyor, denk gelebilirsem bunu da düşünebilirim, teşekkürler..

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe