Lancome Renergie Multi Lift Cream

Merhaba arkadaşlar, ciltteki sarkma ve kırışıklıklarda kremlerin etkisine inanıyor musunuz? Belki de bir ümit işte. Lancome Renergie Multi Lift Cream normalde 50 ml ama elimde bol bol testerları varken denemek istedim. 30 yaşındayım ve kuru ciltliyim. Ayrıca bir de hassas ciltliyim. Denemeden edemedim. Burada iki çeşit krem var. Solda olan creme legere yapı olarak biraz daha karma yağlı ciltlere uygun. Sağda olan ise hassas ve kuru ciltlere uygunken ayrıca spf15 de içeriyor.

4 haftada etkisini göstermeyi vadediyor. Ben de sabahları kullandım. Makyaj bazı niyetine. Baz olarak benim cildime uydular ama 2 hafta ancak yettiler. O nedenle sıkılaştırma ile ilgili iddialarını çok da gözlemleyemedim. 300 Liranın üzerinde bir fiyatları var. Düşünmeden, tester istemeden alınacak bir ürün değil ama bu tarz ürünler genelde zaten çok pahalı oluyor. Ciddi bir sıkılaşma ihtiyacım yoksa günlük nemlendirici niyetine seve seve kullanırım. Bir yandan da bu özelliğinden yararlanmış olurum. Bir de indirimli bulur alırsam tadından yenmez. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe