Iva Natura Gündüz Nemlendiricisi

Merhaba arkadaşlar,
Bugün size temiz içerikli bir markadan söz edeceğim. Yurdumuzun dört bir yanından aldığı bitkileri kullanan bu markanın ürünleri ile #güzelliğimizannemizden etkinliği ile tanıştım. Iva Natura markasını şimdi daha da yakından tanımak istiyorum.

Organik sertifikalı ürünlerle elde edilen bir nemlendirici kullanmak kendimi bana daha iyi hissettiriyor. Milyarlık kremler bile bu hissi bana vermiyor. Ürünün kavanozunun aynısını Moshos Garden ve Idakew de gördüm. Tıpatıp aynı cam kavanoz.

bakım blogu

Oldukça sade bir ambalaj ile karşımızda. Ürünün yapısı oldukça yoğun. Balm gibi değil elbette ama katılığı fazla. Yapısının yoğunluğuna rağmen ürünü cildim zevkle emdi. Bayıldım diyebilirim. Kuru cildime ilaç gibi geldi. Şu anlık bir yağ bezesi falan da yapmadı. Ancak oldukça kuru ciltli annem benden çok sevdi ve elimden aldı. Yaz aylarında deli gibi terlerken bile ağırlık yapmadı. Kesinlikle markaya uzun soluklu şans vermeyi düşünüyorum. Şu adresten marka hakkında daha detaylı bilgi almak mümkün. n11.com sitesinde 80 liraya satıldığını gördüm. Çok ucuz sayılmaz açıkcası. Ama temiz içerik ve memnuniyetimi düşününce satın almak isteyeceğim ürünlerin başına yerleşti.

bakim blogu
Ürünün içerik kısmını da paylaşmak istedim. Ben içerik olarak bilgi sahibi sayılmam. O nedenle yorum yapmadan olduğu gibi paylaşmayı uygun gördüm. Artık tamamen temiz içerikli ürünlere yönelmek istiyorum. Ama yine de arada sırada meraktan ve blogda yazmak için farklı ürünler deniyorum. Ama gönlüm hep temiz içerikten yana. Sizin içeriğine güvendiğiniz markalar nelerdir? Bizimle paylaşır mısınız?

4 Yorum yapılmış
  1. Ankara'da olanlar için Fresh Line markasını önerebilirim. Benim de cildim çok kuru, bu markayı da araştıracağım. Ürünlerin içerik bilgisini de koyduğun için ayrıca teşekkür 🙂

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe