Himalaya Herbals Multipurpose Krem

Merhaba arkadaşlar,
Cildimiz ister kuru ister yağlı olsun hepimizin doğru nemlendiriciye ihtiyacı vardır diye düşünüyorum. Yaz ve ya kış farketmez. Doğru nemlendirici ile daha konforlu hissetmek, daha bakımlı görünmek mümkün. Gratis’ de gezinirken Himalaya Herbals Multipurpose Krem gözüme takıldı. Bir   güzellik blogu  sahibesi olarak hemen blogda yazmak amaçlı aldım ve denemeye başladım.

makyaj bloglari
Himalaya Herbals Multipurpose Krem

Çok amaçlı olduğunu iddia eden ürünler oldukça ilgimi çekiyor. Bu üründe de multipurpose kelimesini görünce hemen kaptım. Himalaya Herbals Multipurpose Krem tahmin ettiğimden daha iyi çıktı diyebilirim. Baz, nemlendirici, tahriş olan cildi yatıştırıcı… Pek çok amaçla kullandım kendisini.

kozmetik bloglari
Himalaya Herbals Multipurpose Krem
Ürünün bitkimsi bir kokusu var. Herkes sevmeyebilir ama ben çok sevdim. Oldukça farklı bir rengi var. O farklı rengi de çok hoşuma gitti. Yapısı da oldukça kalın. O nedenle sürmesi ve dağıtması bir tik daha zor. Buna rağmen çok yağlı bir yapısı var diye düşünmeyin. Yaz aylarında bile cildimi yağlandırmadı. Gerçi ben kuru ciltliyim. Kış aylarında benim çok kuru cildim için yeterli sayılmaz. Ancak ürünü baz olarak bile kullandım. Memnun kaldım. Yüzüme yaptığım kaş ve bıyık alma işlemlerinden sonra da hemen sürdüm. Rahatlattı. Kızarıklığı azalttı. Bir nevi sudocremin daha günlük kullanıma uygun versiyonu gibi. Tahriş gibi durumlarda kullanmak amaçlı yeniden almayı ve çantamda bulundurmayı düşünüyorum. Benim oldukça işime yaradı ve bir hayli sevdim.

guzellik bloglari
Himalaya Herbals Multipurpose Krem
Ürünün içindekiler kısmını merak edenler elbette vardır. Ne de olsa marka Herbals kelimesi ile lanse ediliyor bize. Ben yorumsuz bir şekilde buraya bırakıyorum. 😉

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe