#guzelligimizannemizden ETKİNLİĞİ MACERAMIZ 4

Merhaba arkadaşlar,
Bugün katıldığımız güzel etkinlik hakkında 4. yazımı sizinle paylaşmak istiyorum.Pek çok hediye ile evimize döndük diye daha önceki yazımda belirtim. O hediyelerden bir kısmını paylaşacağım.
kozmetik blogu

Erkap kalıpları nın hediyesi olan tek kullanımlık kek kalıplarını hemen kullanmaya başladım. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Boyner bize Clinique nemlendiri gönderdi. Daha evvel kullandığım bir ürün olması nedeniyle bu sefer kardeşimin yorumlamasını istedim. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Dermo market, cilt tipime uygun bir paket yollamış. İçinde ki her ürün tek tek yorumlanacak. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz. Nuxe gloss, kardeşimin kullandığı ve sevdiği bir ürün. O nedenle bana sormadan almış bile 🙂
Fresh’n Soft dolu dolu bir paket yollamış. Zaten ürünlerini yıllardır severek kullanıyorum. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
güzellik blogu
İpelina ürünlerini de merakla kullancağm. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Foto Magnet, buzdolabı magneti hediye yolladı bizler için.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Şanlı İlaç, günlük hayatta ki rahatsızlıklarımıza pratik çözümler sunan ürünler yolladı. 

 Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Nostaljik Tatlar, bize çocukluğumuzu hatırlatan leblebi tozu bile yolladı.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.

guzellik blogu
Parti Avm, lavanta kesesi ve adımıza paketlenmiş çikolata yolladı. Ve çekilişle bir kişiye 250 liralık çek hediye etti.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
Partylite firması hoş kokulu mumlar hediye etti.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Pro Nail pratik manikür hediye etti bize.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Prozinc ise güneşe maruz kalan saçlar için saç ürünleri yolladı. Ancak saçlarım güneşe maruz kalmadığı için saçlarına uygun birinden denemesini rica edeceğim.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
guzellik blogu
Natulika.com bize Marrakesh markasnın testerlarını ve Redist ürünlerini yolladı. Redist saç spreyini kapan kardeşim zaten severek kullandığını söyledi. Saç parfümü ise sigara içen kardeşim i.in uygun bir ürün. Kendisine verdim.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Tyana Kozmetik bize SuperBalm isimli ürününü yolladı. Detaylı şekilde ürüne yer vereceğim ama ben daha yeni kullanmaya başladım. Karnımda ki dikiş izleri solmaya başladı.Ürünle alakalı mı bilmiyorum ama hayretler içindeyim. Aylardır izlerde en ufak azalma olmamıştı. Umarım işe yarıyordur. Ürün yara, çatlak, pürüz gibi sorunlarla mücadele ediyormuş. Merakla kullanıyorum ve büyük ümitle.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Yasamdukkani.com bize dil fırçası yollamış. Zaten kullandığım bir ürün. Yakında bir yasamdukkani yazısı hazırlıyorum. Makyaj blogumda yayında olacak  inşallah.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Plus Canvas bize çok şık iç acıcı tablolar yollamış. Hepsini çok beğendim.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz
Elbette ki etkinlik yazılarımız daha bitmedi. Devamı gelecek. Bizimle beraber olan her firmaya tek tek teşekkür ederim. Ürünler zaman içerisinde yorumlanıp burada olacak. #guzelligimizannemizden etiketi ile instagramdan da bizi takip etmem mümkün. 
guzellik blogu
Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe