#guzelligimizannemizden BLOGGER ETKİNLİĞİ MACERAMIZ 1

Merhaba güzeller,
9 Mayıs cumartesi günü çok güzel bir etkinliğe katıldım. Benim ilk etkinlik deneyimimdi ve şansıma çok eğlendim. Bugün bu güzel etkinlikten kareler paylaşmak istiyorum sizinle. Öncelikle inanılmaz güzel bir otelin misafiri olduk. Bizi ağırlayan Shangri-La Bosphorus‘a değinmeden yapamayacağım.

shangri la

Bizimle ilgilenen başta Anıl Bey olmak üzere, tüm personel çok ama çok ilgili, kibar, sabırlıydı. Yıllardır bazen keyfi olarak arkadaşlarla. bazen de ailecek tatile gittiğimizde pek çok otellerde kaldım. Türkiye nin belli başlı pek çok beğenilen otellerinde konakladım. Ben böyle hizmet, ilgi, alaka, memnuniyete odaklı çalışma görmedim. İstanbul’un göbeğinde tüm karmaşadan uzak adeta huzur merkezi. Tekrardan misafirleri olabilmek, bir gece misafirleri olmak çok ama çok isterim. Okulum Beşiktaş Barbaros Bulvarında. Genel olarak çok kalabalık olduğu için Beşiktaş’ı pek sevmem. Meğer İstanbul’un göbeğinde huzuru bulmak mümkünmüş.
Otel hakkında daha detaylı bilgi isterseniz buraya alalım sizi. 
Sevgili Ümmühan’ın etkinliğine son anda yetiştim. Bizi özenle hazırlanmış bir kahvaltı masası ve çiçekli taçlarımız hazır vaziyette bekliyordu. 

shangri la otel

shangri la otel

shangri la otel

shangri la otel
Fotoğraflardan da belli olacağı gibi hem yedik içtik, hem ikramlar eşliğinde bol muhabbet ettik. 
Bu yazımda katılan blogger arkadaşları sizinle paylaşıp bir sonra ki yazımda bizimle beraber olan firmalardan bahsedeceğim. Hepsi ile tanışmak beni ayrı ayrı çok mutlu etti. Hepsini kocaman öpüyorum .
Seda Yıldırım ( http://www.thecupofbeauty.net/
Ayşe Büşra Şahin ( http://morrmenekse.blogspot.com.tr/
5 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe