Gülsha Yüz Yağı

Merhaba arkadaşlar,
#guzelligimizannemizden etkinliğinde bize hediye edilen Gülsha Yüz Yağı‘nı çok merak ediyordum. Bu etkinlik sayesinde deneme şansı bulduğuma nasıl sevindim anlatamam. Tamamen daha temiz içerikli,doğal ürünlere yönelme aşkımı tekrar hatırlatırsam neden sevindiğimi anlamış olursunuz. Bu ürünü çevremde kullanan herkes memnundu. Sanırım memnun olma sırası bende 🙂

bakim blogu


Normalde Gülsha markasının sitesine baktığımda ürünün orjinal boyunun 30 ml olduğunu ve 130 Liraya satıldığını gördüm. (Bize verilen deneme boyu ama çok uzun süredir kullanıyorum) Bu tarz temiz içerikli serumlar için bu fiyatı oldukça uygun buldum. Çünkü Estee Lauder gibi içeriği kimyasal dolu markalarda bile en az 3 kat daha pahalı serumlar. Ve bu serumun diğer pek çok seruma göre çok çok daha bereketli olduğunu söylemek lazım. Serumu kullandığım süre boyunca İdakew markasının serumu ile karşılaştırdım. İdakew Anti Aging Serumu daha önce bakım blogumda yazmıştım. Okumak için burayı tıklayabilirsiniz.

bakim blogu
Ürün aynı İdakew gibi damlalıkla beraber kullanılıyor. İdakew’e oranla daha hafif bir ürün. Bu yağlı ciltler için daha tercih edilesi bir özellik bence. Ben çok kuru ciltli olduğum için üç damla kullanıyorum Gülsha’dan. Belki yağlı ciltliler için bir damla yeterli gelebilir. İdakew bir damlası ile bana yetiyordu. Yaz aylarında Gülsha benim için daha tercih edilesi oldu hafif yapısı ile. Ürünün nem verme, cildi besleme, daha iyi hissetirme, ışıltı verme, esneklik kazandırma, yumuşaklık kazandırma, güzelleştirme gibi vaatleri var. Bunları yaparken yağlandırmayacağını söylüyor. Bana sorarsanız tüm bunları yerine getirdi. Yumuşaklık, nem, daha iyi hissetirme (tabii gül kokusunu sevenler için geçerli bu), esneklik… Tüm bunları kullandığım süre zarfında hissettim. 
bakim blogu

Yukarda gösterdiğim gibi pek çok yağa göre daha akışkan. Sağ tarafta elime dağıttığım gibi çekilmiş fotoğrafı var. Cilt hemen emiyor ve parlama, yağlı his kesinlikle olmuyor. Tabii tekrar hatırlatmak isterim ki bu söylediklerim benim kuru cildim için geçerli. Ürünü üç damla avucuma alıp avuçlarımı sürterek serumu ısıtıyorum. Sonra tampon hareketler cildime yediriyorum. Ürün benim kesinlikle satın almayı düşündüğüm ürünlerden. İdakew mi Gülsha mı derseniz İdakew bir tık daha önde. Ama daha hafif yapısı ile Gülsha yaz ayları için daha tercih edilesi olabilir. En korktuğum cildimde yağ butonu oluşturma mevzusu ise başıma gelmedi. Daha ne isteyeyim. Benim favorilerim arasına girdi bile. Tertemiz içerikli serumlara evetttt!!!

makyaj blogu

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe