GOSH WATERPROOF VOLUME MASKARA

Merhaba güzeller,
Anneler günü için alışveriş yapmak isteyenler muhakkak olacaktır. Elbette güzel indirimler bekliyoruz değil mi kızlar? Ben de indirim zamanı alışveriş yapmak isteyenler için Gratis mağazalarında satılan bir maskaradan bahsetmek istedim. Belki işinize yarar diye.

gosh waterproof volume maskara

 Benim kirpiklerim düz ve kıvrılma konusunda çok inatçı. O nedenle çoğu kişinin sevdiği maskaralar bana uymaz. Hemen her maskara kirpiklerimi daha da düşürdüğü için waterproof maskaraları tercih ediyorum. Çünkü onlar çabuk kuruyan yapıları ile kirpikler düşmeden kirpikleri havada iken sabitliyor.

gosh waterproof volume maskara
Maskara, plastik fırçaya sahip. Genelde plastik fırçalı maskaraların hacim vermediğini düşünenler olabilir. Ancak bana göre bu onlardan biri değil. Kirpiklerimi ayırdığı gibi güzelce hacimde veriyor. 
Ben şimdi kirpiklerimde duruşunu göstereceğim. Ancak bu fotoğrafları çekerken, çoğu zaman olduğu gibi yine gözlerim çok hastaydı. Alerjim baş göstermiş ve göz çevrem soyuluyordu. Çapaklardan, soyulan deriden kirpiklerimi kurtaramadım, fotoğraflara da yansıdı. Evvela maskarasız halini sizinle paylaşıyorum.

gosh waterproof volume maskara
Şimdi maskarayı uyguladıktan sonra ki halini ekleyeceğim. Ancak beğendiğin maskara bu mu demeyin lütfen. Bu hastalık nedeni ile maskaranın performansını yansıtamadım. Maybelline maskaralardan bile ucuz olan (sanırım 26 lira idi) bu maskaraya indirim zamanı şans vermek istersiniz belki. Kıvrıklık sorunu yaşamayanlar için elbette çok daha iyilerini bulmak mümkün . Fakat yere bakan kirpiklerin hacimli ve uzun olmasının ne anlamı olabilir ki? Kıvrık kirpikler göze daha genç bir görünüm, canlılık veriyor.
gosh waterproof volume maskara
Bu hasta gözlerimde tek katta duruşu budur. Yine de denemenizi isterim. Gözlerime ağırlık vermiyor. Kirpiklerimi taş gibi yapmıyor. Alerjiye sebep olmuyor. Ve pek çok suya dayanıklı maskaradan daha kolay temizleniyor. Çok kolay değil ama 🙂 Siz Gosh waterproof volume maskarayı kullandınız mı? Ya da resimlere bakınca neler düşünüyorsunuz?

tavsiyesever-imza

Yorum
  1. indirimler tam bi açıklansın benimde aklıma düşürdünki şimdi benimde dümdüz kirpiklerim var kirpik kıvırıcıyla verdiğim savaş sonucu kaç kez gözümü sıkıştırdım(evet gözümü) hatırlamıyorum en son çığlığıma gelen kedim pati darbesiyle kıvırıcımı yere fırlattı 🙂 sendeki duruşunuda sevdim gerçekten düzlüğünü almış canım
    teşekkürler bu güzel paylaşım için
    sevgiler
    sevda

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe