Garnier Saf&Temiz Neem Arındırıcı Temizleme Jeli – Misafir Yazar

Herkese merhaba
Ben blogbeautydiaries. Çok heyecanlıyım. İlk defa bir blogta konuk yazar olarak paylaşım yapıyorum. Umarım hakkını verebilmişimdir.
Ben genelde cilt bakımı ve fondöten gibi ürünleri ilk defa deneyeceksem seyahat boy ürün almayı tercih ediyorum. Size de önce seyahat boyunu alıp beğendiğim, sonra tam boyunu alıp severek kullandığım bir üründen bahsetmek istedim: Garnier Saf&Temiz Neem Arındırıcı Temizleme Jeli.   

Ben karma-yağlı diyebileceğimiz bir cilt tipine sahibim. Bu yüzden hep yağlı ciltler için olan ürünleri kullanıyordum. İlk defa normal ve karma ciltler için olan bir ürün kullandım. Diğer temizleyicilerim cildimin yağlı kısımlarını matlaştırırken, diğer kısımları kurutuyordu. Bu üründe böyle bir durumla karşılaşmadım aksine cildimin gerçekten yumuşadığını hissettim. Kokusuna bayıldım. Çok hafif, ferah bir koku. Sırf kokusuyla bile tazelendiğinizi hissediyorsunuz.

Ürün sıvı-jel kıvamında. Makyajımı temizledikten sonra nemli yüzüme masaj yaparak uyguluyorum.
                      
Sağladığı ferahlık ve serinlik hissi 1 saate kadar devam ediyor diyebilirim. Ben güzel bir günlük temizleyici olduğunu düşünüyorum. Hatta bir süredir favorim bu ürün oldu. Kurutmuyor, yumuşacık yapıyor, sivilce yapmıyor. Cildim çok hassas olduğu halde herhangi bir alerjik reaksiyon göstermedi.
Benim deneyimlerim bu şekildeydi. Bence bir şansı hak ediyor. Bana bu heyecanı yaşatan ve beni sizlerle buluşturan tavsiyesevere çok çok teşekkür ediyorum. Görüşmek üzere ☺

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe