FLORMAR PASSIONATE DOTS FAR PALETİ

Selam kizlarrrrr merhabalar nasilsiniz vb. ;))) havalar yaniyor ve ben düşünme konuşma algilama yazma noktalama işaretleri koyma yetilerimi kaybettim. Kusuruma bakmayin e mi? Kizlar Flormar Türk markasi değil mi? Ne diye garip garip isimler koyar ki paletlerine. Passionate dots ne demek ki? Benim üniversite hazirlikda devamsizliktan kalmis birinin ingilizcesi ne bilsin ne yaziyor burda? Hihhhh. Flormar her zaman gicik bi yanin var senin!
Her neyse güzeller, bu koleksiyon ürünü palet 26 tl değil , 20 tl değil , 15 tl değil tammm 5 tl ye yok o kadar da düşmedi abartmayalim, tam 13 tl olmustu ki ben gidip satin aldim. İki çeşidi vardi. Ben ne hikmetse bunu seçtim.


Paletler nasil civil civil değil mi? Kirmizi ambalajı çok sevdim zaten. Sağlam, şık, spor görünümlü bir ambalaj. Renklerse hepsi ayri güzel. Bazsiz, filtresiz görüntüye hoşgeldiniz.


Güzel değil mi ama yaaa? Aslında doğru fırça ile kullaninca hiç fena değilmiş pigmentasyon. Sevdim sevdim. Hatta sizin için gece gece baz kullanmadan iki makyaj yaptım. Evet cidden kötü makyaj ama renkleri görme acisindan örnek olsun diye onu da ekleyeyim.


Siz sevdiniz mi? Bu palet hala bazi mağazalar da var ve 13 tl ye alinmasi zorunlu bir palet bence ;))) tozutma az, kalicilik iyi, renk vermesi iyi….

6 Yorum yapılmış
  1. flormar keşke doğal tonlardaki renklerini böyle 10-15 rengi tek bir palette toplasa aynı ud naked paletler gibi kahve tonlarını muhteşem bir iş yapmış olurdu.farlarının kalitesi genel olarak başarılı ama tek bir palet 5li paletleri için konuşulacak olursa yeterli olamayabiliyor .

  2. Fiyatların abartılması, kozmetik yasağına dayanıyor, akabinde yarısı yves rocher'e satıldı ki yves rocher'de her ülkede ucuz, bizim ülkemizde abartan markalardan…
    Flormarın fiyat abartma politikasını, bütün Türk firmaları izlerken, 6-7 liralık oje saçmalığını artık kimsenin yemediğini görüp, yeni serilerin 2-3 lira olması, yerinde bir yaklaşım olmuştur…

  3. Bu paletlerin incelemelerini defalarca okudum;ama nedense hiç ilgimi çekmemişti.Şimdi ise üst sıradaki 3.renge bayıldım ve sırf bunun için almayı düşünüyorum 🙂
    Ayrıca keşke Color Madness serisi de bu seri kadar uygun fiyatlara satılsaydı.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe