FEKKAI APPLE CIDER SAÇ TEMİZLEME KREMİ

Merhaba kızlar, daha evvel bir kere saç kremi anlatmıştım diye hatırlıyorum. Kendisine aşıktım. Aveda saç kremi. Aveda’yı Elca dan satın alırdım. Bunu ise Douglas’tan satın aldım.  Üzerinde temizleme kremi yazıyordu. Bu nedenle dikkatimi çekti. Ürünün fiyatı 50 tl. Bir saç kremi için 50 tl verilir mi diye düşünenler olabilir. Etkilerini beğenirseniz neden olmasın.
Fekkai saç temizleme kremi
Fekkai saç temizleme kremi

Gördüğünüz gibi dibinde azıcık kalmış. Yani uzun süredir kullanıyorum. Öyle bir kere kullanıp ürün yorumlamak benim tarzım değil.  🙂 yapısı pek çok saç kremi gibi Kremsi değil. Yarı şeffaf daha sıvı bir yapısı var ve mis gibi elma kokuyor.
Fekkai saç temizleme kremi
Fekkai saç temizleme kremi
Saçımı yıkadıktan sonra ürünü boydan boya saçıma uygulayıp tarakla iyice yediriyorum. Saçların kolaylıkla açılmasını da sağlıyor. 10 dakika bekleyip duruluyorum. Ürün az ve ince saçlı saçlarıma zerre kadar ağırlık vermiyor. Harika bir yumuşaklık veriyor. Verdiği dolgunluk süper. Kendisi ile aşk yaşıyorum. Bitmesine çok üzülüyorum.  Birbirine aşırı dolanan saçlarım sayesinde kolayca açılıyor.
Fekkai saç temizleme kremi
Fekkai saç temizleme kremi
Bu da içindekiler. Elimde bir adet daha farklı çeşidinden var. Eğer içinde paraben olmasa yine alırdım. Ancak paraben nedeni ile tekrar almayacağım.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe