EVODERM NEMLENDİRİCİ KREM

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizinle #guzelligimizannemizden etkinliğinde hediye edilen Evoderm Nemlendirici Kremden söz edeceğiz. Krem 9 Mayıs itibariyle benimle. Aslında 20 gün gibi kısa bir süre beraber olmamıza rağmen ben ürünü yazmaya karar verdim. Çünkü çok çok beğenen teyzem elimden aldı. Ben kısa süreli bir deneyim olduğunu en başta belirtmek istedim.

bakim blogu

Evoderm nemlendirici krem, hassas ve kuru ciltler için uygun olduğunu söyleyen bir ürün. Aslında tüm cilt tipleri için uygun olduğu internette belirtilmiş. Zaten yapısını görünce sadece kuru cilde yönelik olmadığı bariz belli.

bakim blogu
Ürünün şık ve eczane ürünü duruşu güven hissi uyandırdı içimde. İlk kez kullanacağım bir üründü kendisi. Hatta markanın başka hiç bir ürününü kullanmadım. Kutunun üzerinde fiyatı, üretim ve son kullanma tarihi yazması süper birşey. Bu benim çok hoşuma gidiyor. 
bakim blogu
Ürünün arkasında içeriği de yazıyor. 100 ml olan bu ürünü böyle uzun ince bir şişede sunmaları önce hoşuma gitsede pek kullanışlı bulmadım. Fazla yer kaplıyor, bazı yerlere girmiyor. Gerçi bu ufak ve belki de en gereksiz ayrıntı.  

  Ürünün pompalı şişede olmasına bayıldım. Bu benim en sevdiğim ambalaj şekillerinden biri. Ürün yapı olarak biraz losyon tarzı geldi bana. Tam bir pompa ürün, yapısı nedeniyle oldukça geniş alana yayılabiliyor.Yüzüme bir pompa ürünü komple sürüp yedirdiğim zaman ne yaptım ben diye korktum. Sanki cildim asla emmeyecek sandım. Bir kaç saniye sonra ne bol bol nemlendirici sürülmüş ıslak yüzümden eser vardı ne de korkumdan. Yapısı ve iyi bir baz oluşu ile, anında cildim tarafından emilmesi ile, bu bahar aylarında nem konusunda beni gayet tatmin etmesi ile gönlümü aldı.Ürünü kesinlikle tekrar alınabilir ürünler kısmına koyuyorum. Ben kuru ciltliyim. Ancak yağlı ya da karma ciltlere de uygun gibi geldi bana. Üstelik tatil boyunca pudrama çok da iyi eşlik etti. İyi bir baz oldu.

Ürünü satın almak isterseniz şöyle bir link verebilirim. İnnoactive firmasının sitesine girerek daha ayrıntılı bilgi almak mümkün.

                                    cilt bakim blogu

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe