ESSENCE ALL ABOUT MATT FONDOTEN

Merhaba kızlar, fondoten benim zaafım olan kozmetik ürünlerinden biri. İnsan bir kere alıştı mı bırakamıyor sanırım. Uygun fondoteni bulmak pek çoğumuz için büyük sıkıntı. Bazen çok paralar yatırıp sevmediğimiz fondotenlerin elimizde kalması canımızı acıtıyor.
Essence all about matt fondoten
Essence all about matt fondoten

Tatammm!! İşte uygun fiyatlı bir fondoten. Kendisi yağsız ve kalıcı olduğunu iddia ediyor. Her iki vaadi de benim için yeterince tahrik edici. Uygun fiyatlı fondotenlere pek dönüp bakmam. Ne kadar iyi olabilir ki derim. Bu şımarık ve küstahça olan önyargımı suratıma fırlattı Essence fondoten.
Essence all about matt fondoten
Bende ki en açık rengi. İlk sıkınca aman ne koyu renk dedim.  uygulama sonucu gayet doğal bir görünüm oldu. Yağsız ama çok mat görünüm veren bir fondoten değil. Sünger ile uyguluyorum. Bu duruşunu etkiliyor olabilir ama her durumda kalıcılık, renk uyumu, rahatlığı…  pek çok özelliğinden memnunum. Bence bir şans verin kendisine. Sanırım 10 lira idi. Pek çok cilde uyar diye düşünüyorum.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe