Elancyl Selülit Azaltan Set

Merhaba arkadaşlar,
Bugün anlatacağım ürünler bana Elancyl tarafından denemem için yollandı. Haziran başından beri beraberiz yani. Öncelikle söylemem gerekir ki selülite dair her kreme karşı tek bir düşüncem vardır. İşe yaramaz. Çok sıkı spor ile beraber kullanılırsa belki minicik işe yarar 🙂 O nedenle ürünleri selülit amaçlı değil cilt bakım ürünleri niyetine kullandım. Elancyl ürünlerini kullanan pek çok kişi çok memnun kalacağımı, markanın bu konuda bir numara olduğunu söyledi.Baştan söylemem gerekir ki cidden beni çok şaşırttılar.

bakim blogu

Ürünlere topluca baktıktan sonra tek tek anlatmak istedim.

bakim blogu

Elancyl Activ Slimming Massage duşta hergün kullanılan bir jel. Duş jeli gibi düşünün. Yanında ki masaj aletine 5 saniye falan üründen sıkıp kullanıyorum. Selülitli bölgelere güzelce bu masaj aleti ile masaj yaptım. Ürünlerin işe yaradığına beni inandıran ürün bu ikisi oldu. Kesinlikle ben asla spor yapmayan biriyim. Yaklaşık bir sene oldu sporun s si bile yanımdan geçmedi.Buna rağmen işe yaradı. Ya su bile içmem ben ya. Sanırım şu masaj aletinin hikmeti bu 🙂 Gözle görülür bir düzelmeyi çok kısa sürede farkettim.
               
                       bakim blogu

Elancyl Cellu Slim ise kalçalar ve basen için bir ürün. Buralara yerleşen selülitler için iyi gelen başka birşey var mı bilmiyorum ama bu ürünün bende en büyük faydası pürüzsüzlük ve renk bütünlüğü oldu. Ufak pürüzler gitti. Cidden ürünü sadece nemlendirici olarak kullanırım dedim. Hiç bir ümidim yoktu.

Elancyl Firming Body Cream kollar, kalça vb. bölgeler için vucüt şekillendirici. Ben sadece kollarım için kullandım. Zaten ufak boy olduğu için uzun süreli kullanım mümkün olmadı ve hiç bir değişiklik farketmedim. O nedenle satın almayı düşünmem. 
Bu ürünleri daha yakından incelemek ve fiyat öğrenmek için bu, şu ve şu  hatta şu sitelere bakabilirsiniz. 

bakim blogu

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe