Doa Kozmetik Güneş Kremi

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle çıktığı ilk zamandan beri severek kullandığım Doa Kozmetik Güneş Kreminden söz etmek istiyorum. Oldukça uygun fiyatlı olduğu için nasılsa sevmem ama şu merakımı yeneyim bari diyerek satın aldığım sonra çook sevdiğim bir ürün oldu.

bakim blogu

Ürün 30 ml ve pompalı, plastik bir şişede. Ambalajı pek de şık sayılmaz 🙂 Hani bazı ürünleri elinize aldığınız zaman lüks bir his verir ya. Onu Doa ürünlerinde aramayın 🙂

cilt bakimi

Doa Kozmetik ürünlerinde zararlı kimyasallardan uzak durduğunu vaat ediyor. Kendisini ilk şampuanları ile tanıdım. Zamanla kendileri çok çok gelişti. Çok güzel ve etkili ürünler ile karşımıza çıktılar. Pek çok serumunu hala severek kullanıyorum. Serum konusunda kendileri ile devam etme kararı aldım. Hatta güneş kremi olarak da kendileriyle seve seve devam ediyorum. Tabii yeni ürün deneme merakıyla başka markalara da el uzattığım oluyor.

bakim blogu

Ürünün yapısı elime ilk aldığımda bana sanki yoğun gibi geldi. Dağıtmaya başlayınca bayıldım bayıldım 🙂 Su gibi, ferahlık veren, oh dedirten bir yapı. 🙂

bakim blogu

Ürünü uyguladığım an hemen fotoğrafını çektim. En ufak bir parlama, beyazlık yok. Bende bir senedir sivilceye de neden olmadı. Spf30 a denk gelen bir koruması var. Yaz boyunca güvenle kullandım geçen senede. Bence Doa Kozmetik sayfasına uğrayıp bu uygun fiyatlı ürüne bir şans verebilirsiniz.

8 Yorum yapılmış
  1. Koruma faktörü oluyor mu bunun Rabiacık? Biz alışkınız rakam veren güneş koruma ürünlerine, öyle doğallardan pek anlamıyoruz. 🙂 Kimyasala boğulmayınca ne anlamı var? :))

  2. Benim de artık favori güneş kremim bu ürün. Serum konusunda da seninle aynı düşüncedeyim. Artık birçok ürünümü Doa'dan alıyorum ve çoğundan da çok ama çok memnunum. Senelerce gereksizce para harcamışım ambalaja ve markalara meğerse :))

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe