DIOR TEKLİ FAR

Merhaba kizlar, bugun blog satisindan aldigim bir Dior fari anlatacagim. Daha evvel sanirim aldigim en pahali tekli far Estee Lauderdi. Yani ben öyle hatirladim şu anda. Eğer bir renge deli gibi asik olmadi isem tekli far alma taraftari değilim. Paletler çok daha ekonomik bence. Gerçi setlerin içinden çikan paletlerden kesinlikle bahsetmiyorum. Aklima gelmişken tekli far olarak Clinique almisligimda vardır. Ve kendisini pek bi severim. Dior tekli fari denemek istedim. O nedenle satin aldim.


Ürünün ambalaji, aplikatoru falan şahane. Estee lauder, clinique bunlarinda tekli far ambalajlarini çok severim. Lancome tekli farlarin ambalajlarini hiç sevmem. Off çok mu sekilciyim. Zaten küçük yaşta da markette bakim ürünlerinin önüne geçer ambalajlarina bakip bakip tahrik olurdum. Kesinlikle ambalaja kanan biriyim ve bence satış politikasinda ambalajin yeri en büyük. Bu ürünü uygun fiyata deneyebildigime çok sevindim acikcasi.


Flaşlı ve flassiz olarak rengini paylaşmak istedim. Bende ki 240 mariniere rengi. Bence rengi şahane. Ahh birde kendime yakistirsam keske. Alt kirpik diplerime kullanmaya cesaret edebildim sadece. Çok cesaret gerektirecek bir renk değil. Ama benim tarzima uygun değil. Giyim tarzıma, ne bileyim çantama ayakkabima bile uymaz gibi. Ama rengi çok sevdim. Farin kaliciligi falanda ayni ambalaj gibi nefis. Alt kirpik diplerimde sorunsuz kullandim. Pigmentasyon harika değil. Hani ilk alis fiyatini düşünürsek daha iyisi olabilirdi.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe